Topky MiłyPan i defis

i

Autor: screen/Instagram @topky_official

Topky, MiłyPan i Defis kręcą razem! "Branża tego jeszcze nie widziała"

2022-03-28 10:59

Kilka dni temu na Instagramie zespoły Topky pojawił się tajemniczy wpis. Angelica Żmijewska i Paula Karpowicz wrzuciły fotkę, na której ukryły twarze pozujących z nimi panów. Teraz wszystko stało się jasne!

"Coś na co wielu z Was czeka"

Dziewczyny co prawda nie podpisały pozujących z nimi "zamaskowanych kolegów", ale fani bezbłędnie w komentarzach odgadli, że na fotce oprócz nich znalazł się MiłyPan oraz Karol Zawrotniak, wokalista zespołu Defis.

Dla fanów disco polo współpraca tych dwóch artystów nie powinna być zaskoczeniem. MiłyPan wraz z Defisem mają na koncie już kilka wspólnych produkcji, w tym ostatni hit "Jeszcze raz", który powstał we współpracy z Bogdanem Borowskim.

Topky o odejsciu z Top Girls

Co szykują artyści?

Topky, MiłyPan i Defis to artyści młodego pokolenia disco polo. Angelica Żmijewska i Paula Karpowicz są byłymi woklaistkami zespołu Top Girls, które odeszły by stworzyć własny projekt muzyczny. Ich debiutanckie "Szpile" podbiły serca internautów i słuchaczy VOX FM.

Wspólną fotkę na swoich kontach opublikowali wszyscy z tym samym podpisem "No to oficjalnie! Idzie coś ?????? Pięknego czego branża disco jeszcze nie widziała! Czekacie?!" Patrząc więc na naprawdę mocny skład tego projektu, możemy spodziewać się prawdziwej muzycznej petardy! Śledźcie uważnie naszą stronę, by poznać szczegóły i datę premiery.