Szpilki - „Nie będę kochać” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: Instagram.com/zespolszpilki_official Szpilki - „Nie będę kochać” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Szpilki - „Nie będę kochać” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2021-12-16 9:36

Klaudia, Milena i Marlena czyli wokalistki zespołu Szpilki nie dają o sobie zapomnieć. Dziewczyny działają na scenie disco polo od niedawna, ale liczba ich fanów rośnie z dnia na dzień. Niebawem światło dzienne ujrzy ich najnowszy singiel pod tytułem „Nie będę kochać”. Wcześniej będzie można go usłyszeć tylko w VOX FM!

Szpilki zadebiutowały utworem „Zaczaruje” i od razu skradły serca miłośników muzyki tanecznej. Teledysk do tego kawka ma miliony odsłon w serwie YouTube. Podobnie zresztą, jak inne utwory dziewczyn takie, jak „Zaczniemy od buzi” czy „Chciałabym więcej”. Czy najnowszy utwór pod tytułem „Nie będę kochać” również oczaruje fanów? Czas pokaże. Premiera kawałka wraz z teledyskiem już 17 grudnia. Wcześniej będzie można go posłuchać w radiu. Szpilki - „Nie będę kochać” przedpremierowo tylko w VOX FM w czwartej, 16 grudnia o 20:25!

ZOBACZ TEŻ: Joker w VOX FM, w programie W Samą Porę. Zdradzi przepis na świątecznego karpia?

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie zazwyczaj zarzucają mi, że powiększyłam usta. Tym razem wyjątkowo poszło o niestarannie zrobiony makijaż. Miałam konturówkę nałożoną perfekcyjnie, ale zjadłam szminkę, jedząc przystawki. Kim jestem?