Szugirls wracają w wielkim stylu! Nowość pod tytułem „Diamencik” „to totalny sztos”

i

Autor: materiały prasowe Szugirls wracają w wielkim stylu! Nowość pod tytułem „Diamencik” „to totalny sztos”

Szugirls wracają w wielkim stylu! Nowość pod tytułem „Diamencik” „to totalny sztos”

2022-07-06 12:45

„Diamencik” to najnowsza piosenka Szugirls, które do współpracy zaprosiły Dominika Kudaja. Efekt zachwycił fanów, którzy długo czekali na nowość od Dominiki i Agnieszki. Dziewczyny zapowiadają, że „Diamencik” – Szugirls & Kudaj to dopiero przedsmak tego co planują w najbliższym czasie.

„Diamencik” to lekki wakacyjny kawałek o szalonej miłości od duetu Szugirls & Kudaj. Tą piosenką dziewczyny wracają po długiej pandemicznej przerwie.

- Tekst nawiązuje do zadziornej znajomości, czegoś nowego co dopiero się zaczyna i wzbudza ciekawość dwojga szalonych ludzi. Czy będzie z tego miłość ? Nikt tego nie wie ale oni chcą się zdobywać i chcą ciągle więcej. Tą piosenką chcemy przekazać, że nie zawsze wszystko musi być romantyczne, może być po prostu spontaniczne, szczere. Może być świetną zabawą i wielką niewiadomą – tłumaczą Szugirls.

Dziewczyny tłumaczą także dlaczego fani musieli długo czekać na nową produkcję.

- Rok 2019 był dla nas bardzo owocny! Wystąpiłyśmy w programie Disco Star. Udało nam się również zagrać na dużych scenach, zajęłyśmy 3 miejsce w kategorii „debiut” występując podczas koncertu Roztańczony PGE Narodowy z piosenką „Tu for ju”. Kolejnym sukcesem jest dla nas również nagroda publiczności na Festiwalu Disco Polo w Mościbrodach - opowiadają nam Szugirls i dodają, że w planach są kolejne kawałki -  Czas pandemii nie był dla nas zbyt korzystny i sporo planów zeszło na dalszy tor. Nie przestajemy jednak pracować nad dalszym rozwojem naszego zespołu i w najbliższym czasie myślimy o wydaniu dwóch kolejnych piosenek. W planach kilka koncertów plenerowych podczas wakacji.

ZOBACZ TEŻ: Kamil Kossakowski i Discoboys mają hit wakacji? Nie było jeszcze premiery, a nowa piosenka już podbija internet

Piosenka pod tytułem „Diamencik”w wykonaniu Szugirls & Kudaj to dla fanów udany powrót.

- Petarda piosenka, piękne głosy, super muzyka.

- Totalny sztos! Udany powrót!

- Super piosenka i teledysk i aranżacja - komentują internauci.

Szugirls - kim są?

Szugirls to zespół disco polo, który tworzą Dominika Szydłowska oraz Agnieszka Warjas. Dominika ma 26 lat. Mieszka w Tarnowie. Skończyła Szkołę Muzyczną - miałam styczność z wieloma gatunkami muzyki, jednak w moim sercu wraz z taneczną pasją zawsze grało disco polo - mówi Dominika i dodaje - Inspiracje czerpię z różnych źródeł, zaczynając od tej która znajduje się w mojej muzycznej rodzinie, kończąc na artystach różnych gatunków. Robię to, co podpowiada mi serce. Zespoły disco polo, których słucha Dominika, to m.in: Playboys, Dejw oraz Shantel - chłopaki na prawdę mają pojęcie o zespołowym graniu - mówi wokalistka i dodaje z uśmiechem - i  oczywiście kto z damskiej części nie inspiruje się Topkami. Z kolei Agnieszka Warjas -to także 26- latka. Na co dzień Agnieszka prowadzi własną restaurację „Serce na widelcu” ale spełnia się również na scenie. Mieszka w Krakowie. - Słucham przeróżnej muzyki choć disco polo skradło moje serce i zostało w moim życiu na dłużej. Inspiracje czerpię głównie z życia, muzyką wyrażam siebie. Podziwiam natomiast zespoły takie jak Akcent Zenona Martyniuka za ogromną klasę i osiągnięcia oraz Camasutrę za odmienny styl, który trafia w mój gust - mówi Agnieszka.

Kudaj - kim jest?

Kudaj, czyli Dominik Kudaj ma 26 lat. Wydawał piosenki z zespołami Crazy Gang i Bez Dwóch Zdań. Jako producent współpracował z Piotrem Kołaczyńskim (MilyPan), Kamilem Chludzińskim ( Extazy), Mateuszem Chmielewskim (producent muzyczny), Tomaszem Morzyduszą (realizator), oraz chyba najbardziej popularnym „vocal makerem” Andrzejem Jorszem.

Tribbs do Piwowarskiego "śpiewasz jak jazzman" - gość Pierwszej Zmiany VOX FM