Szymmen - „Tańcz ze mną dziś do rana”. Debiutancki singiel podzielił internautów

i

Autor: Youtube.com/Vanila Records Szymmen - „Tańcz ze mną dziś do rana”. Debiutancki singiel podzielił internautów

Szymmen - „Tańcz ze mną dziś do rana”. Debiutancki singiel podzielił internautów

2022-01-03 10:25

Szymmen to nowa formacja na scenie disco polo. Duet z Oleśnicy tworzą Paulina Kumejko i Szymon Rakowski. „Tańcz ze mną dziś do rana” to ich debiutancki singiel. Jak wyszło?

„Tańcz ze mną dziś do rana” to piosenka zespołu Szymmen, której można było posyłać w VOX FM jeszcze przed premierę. Wraz z końcem 2021 roku kawałek trafił do sieci. „Hej, tu zespół SZYMMEN! Discoparka wchodzi na scenę. Poznajcie naszą historie w teledysku a jeśli chcecie poznać ciąg dalszy to zostawcie po sobie ślad w komentarzach i łapkę w górę! Udostępniajcie i bawcie się razem z nami!” - czytamy pod klipem w serwisie YouTube. Co na to internauci?

ZOBACZ TEŻ: Wehikuł czasu od Playboys już w sieci. „Czy pamiętasz jak” przenosi do lat 90-tych

- Wielkie Brawa piękny start z takim skocznym kawałkiem tuż przed Sylwestrem. Trzymam kciuki i czekam na dalszy ciąg :)

- Refren banalnie prosty.

- Szczerze? Napompowany balon, a hit to w życiu nie będzie. Po prostu przeciętne. Nie ma co na przyszłość się tak prężyć. Wokal bardzo przeciętny bez życia, klip na plus i nic więcej. Reasumując - NIE URYWAMejkami nie będziecie

- Cześć, całkiem nieźle jak na sam początek kariery :) Negatywną opinią nie ma co się przejmować, każdemu się nie dogodzi, jeżeli robicie to z pasji to szczerze gratuluje i odbiorca się znajdzie na Waszą twórczość :) Pozdrawiam i wytrwałości ! -  komentują internauci.

Słowa i muzykę do piosenki „Tańcz ze mną dziś do rana” napisał Szymon Rakowski. Za aranż odpowiada Robert Balcerzak, który ma na koncie współpracę m.in. z zespołem Weekend i Daj To Głośniej.

QUIZ. Sławne WPADKI polskich gwiazd! To przeszło do historii telewizji. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 9
Komu podczas rozdania Wiktorów bluzka zsunęła się z biustu, odsłaniając plastry, które miały ją utrzymać na miejscu?