telewizja

Tak mieszka Krzysztof Radzikowski z Gogglebox. Przed telewizorem. Jego dom ocieka luksusem!

2024-05-31 11:14

Gwiazdy programu Gogglebox. Przed telewizorem bawią widzów już od wielu lat. Fani show doskonale znają duet, który tworzą Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus. Dwaj panowie są niezwykle zabawni w swoich komentarzach i mają pokaźne grono fanów. Ci zastanawiają się, jak mieszka Krzysztof Radzikowski. Mamy zdjęcia!

Gogglebox. Przed telewizorem: Krzysztof Radzikowski i jego dom

Na antenie TTV program Gogglebox. Przed telewizorem jest zdecydowanie jednym z królujących formatów. Ten nadawany jest w stacji od blisko dekady. Nic zresztą dziwnego, ponieważ w produkcji nie brakuje charakterystycznych uczestników, którzy są kochani przez widzów TTV. To m.in. Sylwia BombaAgnieszka Kotońska czy Mariusz Kozak. Każde z nich dorobiło się pokaźnego grona obserwujących w sieci, co doskonale pokazuje, jak dużą rozpoznawalność daje Gogglebox. Przed telewizorem. Fani programu uwielbiają też duet, który na ekranie tworzą Dominik Abus i strongman Krzysztof Radzikowski. Panowie zasłynęli swoimi żartami i tym, że często nie gryzą się w język podczas komentowania różnych produkcji. Przy tak wyraźnym uznaniu dorobili się pokaźnego grona miłośników, a ci chcieliby wiedzieć o swoich ulubieńcach, jak najwięcej. Nawet to, jak mieszkają. Mamy dla Was zdjęcia!

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

To tu mieszka Krzysztof Radzikowski z Gogglebox. Przed telewizorem

W programie Gogglebox. Przed telewizorem widzowie pokochali Krzysztofa Radzikowskiego za luz, który ma na ekranie. Tego nie brakuje mu również w sieci, gdzie dorobił się pokaźnego grona obserwujących. I trudno się temu dziwić, gdyż ten bohater Gogglebox. Przed telewizorem niezwykle zapada w pamięć. W sieci regularnie dzieli się ze swoimi followersami tym, co słychać w jego życiu, a także pokazuje fotki z rodziną. Zdarza się również, że uczestnik Gogglebox. Przed telewizorem zdradza, jak mieszka. Trzeba przyznać, że naprawdę ładnie się urządził! Jak? Sprawdźcie w poniższej galerii i przekonajcie się sami. W tym domu jest jakby luksusowo...