gwiazdy

Tak mieszka Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem. Luksus to mało powiedziane

2024-05-17 14:26

Program Gogglebox. Przed telewizorem sprawił, że popularność zyskało mnóstwo osób. Nieznani do tej pory Polacy, zaczęli brylować na ściankach i w sieci. Największy sukces osiągnęła najprawdopodobniej Sylwia Bomba. Ta wystąpiła m.in. w Tańcu z gwiazdami. Jak mieszka popularna celebrytka? Mamy dla Was specjalną galerię.

Gdzie mieszka Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem?

Chyba żaden program telewizyjny nie wykreował tak wielu celebrytów, co Gogglebox. Przed telewizorem. To w tym formacie od blisko dekady przeciętni Polacy zasiadają przed tytułowym telewizorem i komentują różne programy i seriale. I choć początkowo faktycznie większość osób biorących udział w produkcji nie była znana szerszej publiczności - bohaterowie szybko zyskali miano celebrytów. Jedną z osób, która najbardziej skorzystała na produkcji TTV jest z pewnością Sylwia Bomba. Ta dzięki Gogglebox. Przed telewizorem zyskała mnóstwo fanów. Na Instagramie obserwuje ją obecnie ponad 900 tysięcy osób. A sama Sylwia Bomba wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami i jakiś czas temu musiała szukać asystentki. Wiele osób zastanawia się, jak mieszka gwiazda TTV. Mamy dla Was zdjęcia.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Gogglebox. Przed telewizorem: to tu mieszka Sylwia Bomba

Celebryci nie często pokazują swoje domy, ponieważ wielu z nich chroni swoją prywatność. Są jednak wyjątki od tej reguły. Bohaterowie Gogglebox. Przed telewizorem regularnie prezentują bowiem swoje mieszkania na antenie TTV. W sieci robią to jednak znacznie szerzej. Jakiś czas temu zaglądaliśmy m.in. do mieszkania Agnieszki Kotońskiej. Wiele osób zastanawia się jednak, jak mieszka jej programowa koleżanka - Sylwia Bomba. Ta dość chętnie pokazuje swoje mieszkanie na Instagramie. Trzeba przyznać, że jest ono całkiem nieźle urządzone i nie brakuje w nim dbałości o najmniejsze dodatki. Mieszkanie Sylwii Bomby z programu Gogglebox. Przed telewizorem to prawdziwy luksus! Jak wygląda? Zobaczcie w galerii poniżej. Jest bogato.

Listen to "Odc. 4 – Cebula" on Spreaker.