Dawid Narożny

i

Autor: Screen z Instagram/piekniimlodzidawidnarozny

Disco polo

Takiego duetu jeszcze nie było! Dawid Narożny i Sobota łączą siły. Będzie ogień?

2023-03-23 8:50

„Jesteś taka słodka” to nadchodzący utwór nietypowego duetu. Dawid Narożny i Sobota połączyli siły, a owocem i współpracy ma być tegoroczny wakacyjny hit. A przynajmniej taki cel postawili sobie muzycy.

3 muszkieterów, 3 różne światy, 3 różne charaktery - jeden Cel… HIT Wakacji – tak współpracę z Sobotą i producentem Menelaosem skomentował Dawid Narożny, znany z zespołu Piękni i Młodzi. Muzyk przed kilkoma laty zakończył współpracę z byłą małżonką, Magdą Narożną, i rozpoczął prężnie rozwijającą się karierę solową – jego utwory „Nosiłem kwiaty ci” i „Alkoholiczka” okazały się wielkimi hitami. Czy „Jesteś taka słodka” powtórzy ten sukces?

CZYTAJ TAKŻE: Magda Narożna znów to zrobiła. Czym tym razem oczarowała internautów?

Dawid Narożny i Sobota połączyli siły. Premiera utworu „Jesteś taka słodka już wkrótce

„Jesteś taka słodka” budzi naturalne skojarzenia z piosenką Pięknych i Młodych – „Ona jest taka cudowna”, która swojego czasu rozgrzewała parkiety do czerwoności. Na obecną chwilę nie wiemy, o czym będzie nowy utwór, choć jeden z internautów zażartował, że co by nie było będą mówić, że znowu o ex.

Piosenka ma łączyć w sobie style muzyczne Narożnego i Soboty, co wydaje się być ciekawym miksem. Pierwszy z nich to bowiem jeden z najpopularniejszych reprezentantów disco polo, drugi zaś jest uznanym w Polsce… raperem. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się już wkrótce.

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX: torebkowe skarby