disco polo

Takiego połączenia disco polo jeszcze nie było! To z nimi zaśpiewa Zenek Martyniuk

2024-04-19 14:13

Fani disco polo mogą mieć powody do radości! Wszystko wskazuje na to, że już niebawem usłyszymy połączenie, jakiego świat jeszcze nie widział. Zenek Martyniuk wystąpi bowiem z największymi artystami disco polo w nowej piosence. Kto jeszcze oprócz niego pojawi się w numerze? Same znane nazwiska.

Zenek Martyniuk w nowym numerze z wielkimi gwiazdami

Świat disco polo widział już wiele i słyszał różne połączenia. Artyści często lubią bowiem nawiązywać współprace i tworzyć wspólne numery. I tak np. mogliśmy już usłyszeć, jak brzmią Piękni i Młodzi Playboys czy np. DiscoBoysCamasutra. Okazuje się jednak, że już niebawem czeka nas kolejne muzyczne połączenie w świecie disco polo. Ale tym razem nie będzie to duet, ba nie będzie to nawet trio. Zenek Martyniuk jest bowiem jedną z dziewięciu gwiazd, które tworzą piosenkę "Złoto". Wiele wskazuje na to, że ta ma wiele wspólnego z imprezą Roztańczony PGE Narodowy, która już we wrześniu. W nagraniach numeru bierze udział 9 artystów, więc śmiało można powiedzieć, że to największy taki projekt. A nam udało się dotrzeć niemal do całej listy gwiazd!

Czy to zaginiony syn Zenka Martyniuka? Śpiewa zupełnie jak gwiazdor disco polo!

Nowy numer disco polo - Zenek Martyniuk, Marcin Miller, Radek Liszewski

Ten kawałek z pewnością spodoba się wszystkim fanom muzyki disco polo. "Złoto" - to tytuł nowego numeru, którego zajawki pojawiają się na profilu imprezy Roztańczony PGE Narodowy. Na filmach, które wstawiono do tej pory, możemy się dowiedzieć, że w projekcie bierze udział 9 artystów. Na razie ujawniono, że to Zenek MartyniukRadek Liszewski. Kto jeszcze? Wszystko wskazuje na to, że do współpracy zostali również zaproszeni: DefisMagda Narożna z zespołu Piękni i MłodziMarcin MillerBoys, a także zespół MiG. Znamy zatem 6 artystów z 9. Kto jeszcze pojawi się w nowym numerze disco polo? Przekonamy się o tym zapewne niebawem. I coś czujemy, że nową piosenkę będzie można usłyszeć na koncercie Roztańczony PGE Narodowy. A ten już 28 września.