taniec z gwiazdami

Wielki finał Tańca z Gwiazdami za nami! Kto wygrał? To oni zdobyli kryształową kulę!

2024-05-05 22:14

Taniec z Gwiazdami dobiegł końca. Wielki finał tanecznego show Polsatu odbył się 5 maja. Pięknych występów i wielkich emocji nie brakowało, ale zwycięzcy mogli być tylko jedni! Kto wygrał? Przekonajcie się już teraz.

Taniec z Gwiazdami od wielu tygodni dostarczał nam w każdą niedzielę wielkich emocji. W tegorocznej edycji wystąpiły wielkie gwiazdy m.in. Adam Kszczot, Filip Chajzer, Maciej Musiał czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Mimo zaciętej rywalizacji i naprawdę wysokiego poziomu wielu uczestników do finału mogły dotrzeć tylko trzy pary. W każdym tygodniu z programu odpadały kolejne pary i w ten oto sposób 5 maja, w wielkim finale zatańczyli Roksana Węgiel i Michał Kassin, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, a także Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk.

Anna Karczmarczyk wygrała "Taniec z Gwiazdami". Dziś trudno ją rozpoznać. Przeszła spektakularną metamorfozę

Kto wygrał Taniec z Gwiazdami 2024?

Wielki finał Tańca z Gwiazdami był wyjątkowy pod każdym względem. Pierwszy raz w historii show w ostatnim odcinku zaprezentowały się trzy pary, które wykonały aż trzy choreografie. Każdy taniec był na niezwykle wysokim poziomie, a 40. sypały się jedna po drugiej. W opiniach jury po wszystkich występach na pierwszym miejscu byli Roksana Węgiel i Michał Kassin zdobywając 119 punktów, drudzy w tabeli znaleźli się Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, którzy zgromadzili 117 punktów, najmniej punktów - 115 - zdobyli Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk.

Jednak to nie tylko jury oceniało występy finałowych par, ale też widzowie. Po ich głosowaniu zwycięzcami Tańca z Gwiazdami 2024 okazali się Anita Sokołowska i Jacek Jeschke.

Drudzy byli Roksana Węgiel i Michał Kassin. Trzecie miejsce zdobyli Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk.