taniec z gwiazdami

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w odcinku 14.04? Tego nikt się nie spodziewał!

2024-04-14 22:11

Taniec z Gwiazdami z tygodnia na tydzień budzi coraz większe emocje. 14 kwietnia po raz pierwszy w tej edycji uczestnicy zatańczyli po dwa tańce. Wiele z nich zachwyciło. Kto tym razem wypadł jednak najgorzej i musiał opuścić taneczne show Polsatu? Po raz kolejny w programie doszło do szokującego zakończenia!

Taniec z Gwiazdami to taneczne show uwielbiane przez Polaków. Obecnie trwająca edycja budzi ogromne emocje. Na tydzień przed ćwierćfinałem uczestnicy show musieli przygotować i zaprezentować na parkiecie po dwa układy taneczne, jeden standard i jeden taniec latynoamerykański. Chociaż uczestnicy dali z siebie wszystko, jak co tydzień ktoś z programem musiał się pożegnać.

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 14.04?

Eliminacje w ubiegłym odcinku wzbudziły niezwykle mieszane uczucia. Z programem pożegnał się bowiem jeden z faworytów - Aleks Mackiewicz. W programie została jednak ulubienica widzów, Dagmara Kaźmierska, która w parze z Marcinem Hakielem zbiera najsłabsze noty od jury.

Taniec z gwiazdami: kto odpadł? Widzowie są wściekli. Zarzucają ustawkę w programie

Taniec z Gwiazdami. Dagmara Kaźmierska nie ma wsparcia w byłej w przyjaciółce "Edzi"? Mocne uderzenie

Na półmetku show to znowu Dagmara Kaźmierska otrzymała najmniej punktów od jury. Iwona Pavlović stwierdziła nawet, że Dagmara z tygodnia na tydzień tańczy coraz gorzej. W niedzielnym odcinku za swoje występy Dagmara i Marcin zdobyli jedynie 16 i 7 punktów. Jednak głosy widzów sprawiły, że nie trafili nawet do zagrożonej dwójki. Program opuścili Sara i Krzysztof. Drugą zagrożoną parą byli Maciej Musiał i Daria Syta. Ta decyzja ponownie wywołała szok i niezrozumienie, szczególnie wśród jurorów programu.

Listen on Spreaker.