metamorfozy

Te gwiazdy zrobiły sobie zęby. Dziś ich uśmiechy wyglądaj zupełnie inaczej

2024-06-17 0:39

Wygląd w showbiznesie to jeden z kluczowych aspektów. Z tego doskonale zdają sobie sprawę polskie gwiazdy, które na salonach brylują już od wielu lat. Jedni decydują się na operacje plastyczne, inni ciężko trenują na siłowni, a niektórzy... odwiedzają dentystów, by zadbać o swój uśmiech. Kto zrobił sobie zęby?

Zęby gwiazd - kto usiadł na fotelu dentystycznym?

O tym, że o zęby trzeba dbać uczy się już nawet najmłodszych. Szkolne higienistki przypominają o codziennym myciu zębów, a dentyści dbają o to, żeby nie trapiła nas próchnica. Jednak, gdy ktoś planuje karierę w showbiznesie, samo mycie zębów to za mało. Wiele z gwiazd decyduje się na to, by wybielić sobie zęby, po to by na ściance jeszcze lepiej odbijały się w nich lampy fotoreporterów. A ci polują na uśmiechy gwiazd i chętnie wyłapują też niedoskonałości. Nic zatem dziwnego, że wiele popularnych osób, swoje pierwsze kroki po rozkręceniu kariery kieruje właśnie do gabinetu dentystycznego. Jedni decydują się na wybielanie, inni prostują zęby aparatem, a niektórzy wstawiają nawet licówki w kolorze muszli klozetowej. Które z polskich gwiazd majstrowały przy swoich zębach?

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Które gwiazdy zrobiły sobie zęby?

Dla wielu gwiazd wygląd to podstawa. Z tego też powodu często wylewają siódme poty na siłowni, by wyglądać, jak najlepiej. Niektórzy idą też pod chirurgiczny nóż. Powiększają sobie biust, pośladki, do ust wstrzykują kwas, robią botoks na czole. A wszystko po to, by jak najlepiej prezentować się na ściance. To wszystko jednak na nic, gdy nie zadbamy o właściwy uśmiech. Najlepiej gdyby był on śnieżnobiały, a zęby były idealnie proste. Które z gwiazd w ostatnich latach pracowały nad swoim uśmiechem? Okazuje się, że ta lista wcale nie jest krótka. Gdy spojrzy się bowiem na stare i nowe fotki, to inny uśmiech mają m.in. Krzysztof IbiszAndrzej Piaseczny czy Małgorzata Socha. Jak mocno zmieniły się ich zęby? Zobaczcie w galerii poniżej! I uśmiechnijcie się szeroko.