telewizja

Tego nikt się nie spodziewał! Oświadczyny dwóch gwiazdorów TTV!

2024-07-03 23:34

Oświadczyny to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu każdego człowieka. U gwiazd nie zawsze wychodzą one na światło dzienne. Jednak niektórzy robią wyjątek i zapraszają obserwujących do swojego życia. Czasem pokazują nawet śluby. Do tego jeszcze chwila u znanych gwiazdorów TTV. Ci pochwalili się jednak swoimi oświadczynami.

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak zaręczeni

Jacek Jelonek Oliwer Kubiak to jedna z najpopularniejszych, gejowskich par w polskim showbiznesie. Historia ich miłości zaczęła się dość nietypowo. Poznali się bowiem w programie telewizyjnym. W 2021 roku TTV przygotowało produkcję Prince charming, w której Jacek Jelonek niczym książę wybierał swojego wymarzonego partnera spośród innych uczestników programu. Ci starali się o jego serce na różne sposoby. To najmocniej zabiło jednak do Oliwera Kubiaka. O dziwo panom po programie telewizyjnym udało się stworzyć piękny i szczęśliwy związek. O dziwo, ponieważ zazwyczaj miłości zawierane w programach reality show nie wypalają. Tu się jednak udało. Od kilku lat Jacek JelonekOliwer Kubiak pokazują swoją miłość w sieci. Regularnie razem podróżują i spędzają każdą wolną chwilę. Ostatnio podzielili się ważnym momentem w ich życiu.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek z TTV - oświadczyny

Miłość, którą darzą siebie Oliwer KubiakJacek Jelonek wręcz wylewa się z Instagrama. Ostatnio jednak w życiu panów nastąpił szczególnie wyjątkowy moment. W sieci pojawił się bowiem filmik, na którym Oliwer klęka przed Jackiem i mu się oświadcza! Bohater programu Prince charming nie krył wzruszenia i zaskoczenia. Błyskawicznie jednak powiedział: tak i na jego palcu pojawiła się obrączka. W sieci posypała się lawina gratulacji. Także od znanych gwiazd.

😍😍😍😍😍😍😍🔥🔥🔥👏👏 gratulacje!!!!!!! - napisała Julia Kamińska.

Gratulacje 😍 awwwww - skomentowała Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem.

Miało Cię tam nie być ❤️❤️ Wspaniale! - stwierdził Damian Michałowski.

Nam nie pozostaje nic innego, jak również napisać - gratulujemy! I czekamy na ślub!

Listen to "Romeo i Julia. William Shakespeare. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.