Temptation Island Polska dopiero się rozkręca? “To cisza przed burzą”

i

Autor: Telewizja Polsat Temptation Island Polska dopiero się rozkręca? “To cisza przed burzą”

Programy randkowe

Temptation Island Polska dopiero się rozkręca? “To cisza przed burzą”

2023-10-01 1:01

“Temptation Island Polska” to nowy program reality show emitowany przez Telewizję Polsat. Prowadzący Michał Figurski skomentował ostatnie wydarzenia i jest zdania, że największe emocje dopiero przed nami.

Temptation Island Polska – o czym jest program i jakie są zasady?

“Temptation Island Polska” to nasza rodzima wersja popularnego zagranicznego formatu. Pary zakochanych udają się na tytułową wyspę miłości i zostają rozdzielone. Panowie zamieszkują w jednej willi, panie w drugiej, a na miejscu są wystawiani na pokuszenie przez obecnych tam singli i singielki.

CZYTAJ TAKŻE: Roch z Hotelu Paradise 7 niczym postać z “Harry’ego Pottera”? Nie, nie chodzi o Voldemorta

Temptation Island Polska – program dopiero się rozkręca? Michał Figurski skomentował ostatnie wydarzenia

W Temptation Island Polska” doszło ostatnio do pierwszych ognisk, podczas których uczestnicy mogli wybadać sytuację w grupie “przeciwnej”. Jak podkreślił prowadzący – przebieg tego pokazał, że ten program rzeczywiście jest o miłości. Padało bowiem wiele czułych słów, dotyczących między innymi wzajemnego zaufania.

I choć kobiety zdają się być bardziej flirciarskie na więcej sobie pozwalają w towarzystwie singli, Michał Figurski podkreśla, że zazwyczaj objawia się to w formie: “on jest fajny, dlatego, że jest taki fajny jak mój partner”. Prowadzący przewiduje również, że największe emocje dopiero nadchodzą i program może się mocno rozkręcić.

Być może to jest cisza przed burzą z obu stron. Dziewczyny były bardziej śmiałe niż faceci. Panowie są w bardziej zwartej grupie, bardziej skonsolidowanej i wydaje mi się, że w domu chłopaków jest więcej beztroski, a w domu dziewczyn jest więcej takich poważnych emocjonalnych rozmów i więcej oceniania – stwierdził w zakulisowym materiale.

Temptation Island Polska z nową godziną emisji

Złe wieści są takie, że “Temptation Island Polska” zalicza regularny spadek oglądalności. Czy zwiększenie pikanterii i dawki emocji sprawi, że widzów przybędzie? Czas pokaże. Tymczasem przypominamy, że od 27 września zmianie uległa godzina emisji – od tej pory nowe odcinki programu ukazywać się będą w środy o godz. 23:10 (wcześniej była to godz. 21:10).

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska