Temptation Island Polska: spadek oglądalności i nowa godzina emisji. O której nowe odcinki na Polsacie?

i

Autor: Telewizja Polsat Temptation Island Polska: spadek oglądalności i nowa godzina emisji. O której nowe odcinki na Polsacie?

Programy randkowe

Temptation Island Polska nie powaliło widzów? Wyniki oglądalności mówią same za siebie

2023-09-30 22:35

“Temptation Island Polska” to nowy program typu reality show emitowany przez Polsat, który z założenia miał dorównać gigantom pokroju “Love Island” i “Hotelu Paradise”. Tak się jednak nie stało. Format nie porwał publiczności i nie cieszy się zbytnią popularnością, a wyniki oglądalności mówią same za siebie.

“Temptation Island Polska” zawitało na antenie Polsatu we wrześniu 2023 roku jako część jesiennej ramówki. W programie uczestnicy udają się na tytułową wyspę pokus, gdzie pary zostają rozdzielone i zaczyna się główna akcja – nęcenie ich przez singli i singielki. Jednym z kusicieli jest zresztą weteran polskich reality show – Piotr “Pedro” Polak, który zasłynął występem w kilku edycjach “Warsaw Shore”. Jednak nawet on nie zdołał przyciągnąć przed ekrany dużej liczby widzów.

CZYTAJ TAKŻE: Twórcy Hotelu Paradise w poważnych tarapatach? Widzowie wzięli sprawy w swoje ręce

Temptation Island Polska zalicza spadek oglądalności. Zmieniono godzinę emisji programu

Jak podaje serwis Wirtualne Media, powołując się na dane Nielsen Audience Measurement, średnia oglądalność “Temptation Island Polska” w okresie 6-20 września to 230 tys. widzów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że każdy kolejny odcinek zaliczał do tej pory spadek oglądalności – pierwszy obejrzało 281 tys. osób, drugi 227 tys., zaś trzeci 181 tys.

Pojawiła się również informacja o zmianie godziny emisji. Dotąd “Temptation Island Polska” oglądać mogliśmy w środy o godz. 21:00, od 27 września show zaliczyło jednak 2-godzinną obsuwę – emisję przesunięto bowiem na godz. 23:10.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska