Temptation Island Polska: Pedro zawrócił w głowie Marii? Jego udział wzbudza kontrowersje

i

Autor: Screenshot Instagram/ polsatofficial Temptation Island Polska: Pedro zawrócił w głowie Marii? Jego udział wzbudza kontrowersje

Programy randkowe

Temptation Island Polska: Pedro zawrócił w głowie Marii? Jego udział wzbudza kontrowersje

2023-09-14 14:56

Piotr Polak ps. “Pedro” zawitał w nowym programie randkowym – Temptation Island Polska. Jest to nasza rodzima wersja popularnego zagranicznego formatu, w którym miłość uczestników wystawiona zostaje na próbę. Cztery pary zamieszkują w dwóch willach (kobiety i mężczyźni oddzielnie) wraz z “poszukującymi”, tj. singlami, którzy mają wystawić ich na pokuszenie. W drugim odcinku niejaka Maria udała się na randkę z Piotrem, który… chyba nieco namieszał jej w głowie.

Piotr “Pedro” Polak to już weteran polskich reality shows. Zasłynął bowiem występem w kilku sezonach Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy, a przy okazji zaliczył też Ex na plaży i One Night Squad. Teraz zaś pojawił się w Temptation Island Polska, gdzie próbuje uwieść zajęte kobiety.

CZYTAJ TAKŻE: Uczestnicy Hotelu Paradise 7 już przesadzają? Pojawił się apel od widzów!

Temptation Island Polska – Pedro zawrócił w głowie Marii?

W premierowym odcinku programu uczestnicy i uczestnicy wybrali singli i singielki, z którymi udadzą się na randkę. W drugim epizodzie ujrzeliśmy zaś te spotkania. Podczas rozmowy z Marią, której spodobała się energia Piotra, Pedro przyznał otwarcie, że jego zdaniem partner kobiety, Edward, ją zaniedbuje.  

Moim zdaniem jej facet ją zaniedbuje, pewnie nie zabiera jej na randki, tylko po prostu mieszkają ze sobą i on czuje, że ona jest przynależna jemu, więc nie trudzi się – rzucił.

I choć Pedro zapewnił, że szanuje fakt, iż Marysia jest w związku, więc nie będzie naciskał, spodziewać się można wszystkiego. Zwłaszcza, że uczestniczka wydaje się nim nieco oczarowana.

Temptation Island Polska – udział Piotra Polaka komentowany przez widzów

Publika oczywiście przemówiła i… nie wszystkim podoba się obecność Pedro w Temptation Island. Niektórzy twierdzą, że “trochę go już za dużo”, inni zaś nie pałają do sympatią ze względu na jego “wyczyny” w poprzednich programach (a już zwłaszcza Warsaw Shore).

- Ten znowu tu🤦‍♀️

- A ten tutaj teraz omg

- Jeszcze tam go nie bylo😂

- Pierwszy jeba#ka RP

… czytamy w komentarzach.

Co więcej, Pedro wdał się jakiś czas temu w instagramową pyskówkę z partnerem Marii, Edwardem. Cóż, musimy przyznać, że jego obecność w Temptation Island może wzbogacić program o dodatkowe dramy. Zobaczymy zatem, jak rozwinie się sytuacja.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek

Temptation Island Polska – kiedy trzeci odcinek w TV?

Nowe odcinki Temptation Island Polska emitowane są w każdą środę o godzinie 21:05 w Polsacie. Trzeci odcinek ukaże się w dniu 20 września 2023 r.

VOX: sonda damsko męska