Teresa Werner tak ubrała się na koncert. Fani: Brak słów żeby określić Pani wygląd

i

Autor: Instagram.com/teresa_werner_official Teresa Werner tak ubrała się na koncert. Fani: Brak słów żeby określić Pani wygląd

Teresa Werner tak ubrała się na koncert. Fani: Brak słów żeby określić Pani wygląd

2023-02-28 10:27

Wokalistka disco polo i królowa śląskich szlagierów nie przestaje zachwycać. Teresa Werner pokazała zdjęcie z garderoby i rozgrzała fanów do czerwoności. Filigranowa blondynka, która najwyraźniej zna sekret wiecznej młodości, zaprezentowała się w fioletowej sukni pełnej tiulowych prześwitów.

Teresa Werner ma mnóstwo fanów, którzy wyczekują na każdy jej koncert, doceniają talent i urodę. Każde opublikowane zdjęcie w mediach społecznościowych sprawia, że wokalistka jest zasypywana lawiną komentarzy. Tym razem 64-letnia piosenkarka wrzuciła fotkę w fioletowej sukience i rozgrzała internautów do czerwoności.

Teresa Werner tak ubrała się na koncert. Fani: Brak słów żeby określić Pani wygląd

Teresa Werner przez ponad 30 lat występowała w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”. Jako solistka „Śląska” koncertowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 2011 roku rozpoczęła karierę solową, wydając singiel „Miłość jest piękna”, co przysporzyło jej kolejnych fanów. Wokalistka od lat zachwyca także urodą. Każde jej zdjęcie na Instagramie jest szeroko komentowane przez fanów. Tym razem piosenkarka pokazała fotkę z garderoby. Teresa Werner wystąpiła na jednym z koncertów w fioletowej krótkiej sukni pokrytej tiulem. Fani nie mogą oderwać wzroku.

ZOBACZ TEŻ: Młody wokalista disco polo zabiera fanów w kosmos. „Ryzykuję własnym życiem”

- Zachwyca mnie Pani od lat,a po każdym spotkaniu z Panią oczarowania jestem Panią coraz bardziej. Suknia robi wrażenie. Takie piękno można podziwiać bez końca(...).

- Pani Tereniu od zawsze Pani zachwyca... Sukienka robi wrażenie. Radosnego tygodnia.

- Anioł nie kobieta. Zakochać się idzie.

- Uśmiech Kobiety - bezcenny no a ta kreacja - przepiękna, odlotowa - komentują internauci.

Sonda
Podoba Ci się stylizacja Teresy Werner?
VOX: Wesele Marzeń finał