Młody wokalista disco polo zabiera fanów w kosmos. „Wyczekujcie, bo warto”

i

Autor: Instagram.com/bajorek_official Młody wokalista disco polo zabiera fanów w kosmos. „Wyczekujcie, bo warto”

Młody wokalista disco polo zabiera fanów w kosmos. „Ryzykuję własnym życiem”

2023-03-01 19:38

Dominik Bajorek znowu w akcji. Młody wokalista znany w świecie disco polo jako Bajorek przygotował kolejna nowość. Kawałek nosi tytuł „Kosmos”, premiera wkrótce, a piosenkarz zdradza, jak wyglądają prace przy nagrywaniu teledysku. „Ryzykuję własnym życiem” – napisał do fanów.

Dominik Bajorek to młody 23 -letni wokalista, który śpiewa od najmłodszych lat. Swoją karierę zaczynał w chórze „Szkolne Słowiki” w SP w Jeziorku. Od dziecka doskonalił swoje umiejętności w lokalnych domach kultury, a także warsztatach wokalnych Summer Mix Singing w Szczyrku. Ma na koncie wiele nagród w konkursach wokalnych i przeglądach piosenki. Występował z wieloma formacjami disco polo m.in. z  Milano, Top Girls, Boys, Zenonem Martyniukiem, Extazy, Jorrgusem. Ma na koncie takie hity jak „Nie oddam Cię nikomu” czy „Goń za marzeniami”. Teraz Bajorek zapowiada premierę piosenki „Kosmos”.

Dominik Bajorek zabiera fanów w kosmos

Dominik Bajorek pokazał jak wygląda praca na planie najnowszego teledysku. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcie, na którym stoi na wysokiej platformie. Dodał także podpis: -Hahahhaha tak się pracuje na klipach. Ryzykuję własnym życiem. Już niedługo zdradzę wam więcej. Wyczekujcie, bo warto – napisał na Instagramie. Teraz wokalista dodał, że nowość nosi tytuł „Kosmos” i niebawem ujrzy światło dzienne. Fani nie mogą się doczekać.

ZOBACZ TEŻ: Wielkie zmiany w życiu wokalistki Top Girls. Justyna Lubas wychodzi za mąż!

- Już nie mogę się doczekać!

- Będzie na pewno petarda.

- Już nie mogę się doczekać. Zapowiada się ogień - komentują internauci.

'VOX: pączek za poprawną odpowiedź'