Tesher i Jason Derulo jako kelnerzy w restauracji! Musicie to zobaczyć

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Tesher x Jason Derulo - Jalebi Baby (Official Video) / YouTube.com/Tesher Tesher i Jason Derulo jako kelnerzy w restauracji! Musicie to zobaczyć

Tesher i Jason Derulo jako kelnerzy w restauracji! Musicie to zobaczyć

2021-07-15 15:45

W sieci pojawił się oficjalny klip do utworu Teshera i Jasona Derulo - Jalebi Baby. Singiel ma już niemal 200 mln streamów, a artyści są gwiazdami nowej światowej kampanii #ItStartsOnTikTok. Zobaczcie muzyczny obrazek już teraz.

Spis treści

  1. Hity Lata 2021 - teledysk: Jalebi Baby
  2. Tesher - kim jest?

Jalebi Baby jest jednym z największych hitów TikToka tego roku. Liczba wyświetleń wideo przekroczyła już 7 miliardów. Ten sukces sprawił, że Tesher i Jason Derulo zostali twarzami nowej światowej kampanii #ItStartsOnTikTok, która podkreśla, jak wielkie znaczenie ma TikTok w promowaniu i odbieraniu muzyki oraz że jest to jedno z kluczowych narzędzi dla artystów do interakcji z fanami. Zanim obejrzycie teledysk Jalebi Baby, koniecznie obejrzycie naszą rozmowę z głównym sprawcą tego muzycznego zamieszania, czyli Tesherem.

Tesher zdaje ESKOWY test z wiedzy o Polsce! Jak poszło autorowi hitu Jalebi Baby?

Hity Lata 2021 - teledysk: Jalebi Baby

Kanadyjsko-indyjski raper i producent Tesher oraz wokalista i songwriter Jason Derulo wcielają się w rolę pracowników restauracji w klipie do wiralowego hitu Jalebi Baby. Za reżyserię wideo odpowiada Gil Green (Drake, J Balvin, Nicki Minaj), a choreografię ułożyli Jeremy Kenyel i Divya Jethwani. Część zdjęć do klipu powstało w Taglyan Cultural Center w Hollywood. W teledysku nie zabrakło jalebi, czyli tradycyjnego deseru:

Tesher - kim jest?

Tesher to raper, wokalista, kompozytor, producent i inżynier miksujący, który wprowadza elementy kultury Azji Południowej do swojej twórczości w nietuzinkowy sposób. Wychował się w Kanadzie, ale z silnym dziedzictwem kultury Indii. Idąc w ślady artystów k-pop i latino, Tesher tworzy pomosty między różnymi kulturami, łącząc narrację i swoją południowo-azjatycką tożsamość w innowacyjnej muzyce.

FEST Festival 2021 - LINE-UP. Kto wystąpi na imprezie w Chorzowie? [GWIAZDY]

Po latach udostępniania muzyki na YouTube i Soundcloud, Tesher zyskał rozgłos za sprawą remiksu wielkiego hitu Lil Nas X, Old Town Road feat. Billy Ray Cyrus. W swojej wersji użył sampli z „Ramta Jogi”, kompozycji AR Rahmana z wielkiego hitu Bollywood. Young Shahrukh, utwór hip-hopowy inspirowany słynnym aktorem Bollyowood Shah Rukh Khanem, okazał się kolejnym wiralowym hitem Teshera i był pierwszym, który dotarł na szczyt BBC Asian Music Chart po premierze w 2020 roku. Stojąc na czele globalizacji muzyki, Tesher to jednocześnie człowiek wschodu i zachodu. Jego kariera weszła na nowy poziom, gdy podłożył własny wokal do nowej wersji Yummy, Justina Biebera. Wtedy stał się hitem TikToka oraz Instagrama, a fani błagali go wręcz o wydanie autorskiego utworu. Z tak wielkim wsparciem ze strony społeczności, Tesher nabrał pewności siebie i wydal Jalebi Baby. Wersja z gościnnym udziałem Jasona Derulo przypieczętowała światowy sukces singla.

Źródło: Hity Lata 2021: Tesher i Jason Derulo jako kelnerzy w restauracji! Musicie to zobaczyć