Pączkokalorie

i

Autor: VOX FM

Tłusty Czwartek 2022 z VOX FM - czy pobijemy rekord pączkokalorii?

2022-02-23 13:53

Wielkie święto pączka tuż tuż! Co roku Tłusty Czwartek w VOX FM świętujemy - jak przystało na ten dzień - na grubo. Nie inaczej będzie tym razem! Szykuje się kolejne, coroczne bicie rekordu wchłoniętych pączkokalorii! Czy uda nam się pobić wynik z 2021 roku? Jakie jeszcze niespodzianki będą czekać na słuchaczy w Tłusty Czwartek w VOX FM? Przeczytaj!

To będzie szansa na sprawdzenie swoich jedzeniowych możliwości. W najbliższy czwartek 24.02.2022 roku, w VOX FM po raz kolejny wraz ze słuchaczami spróbujemy pobić rekord wchłoniętych pączkokalorii. Jak co roku, prezenterzy VOX FM będą zbierać doniesienia od słuchaczy o zjedzonych pączkach i przeliczać je na tzw. pączkokalorie. Specjalny licznik, który zostanie w ten dzień uruchomiony, podsumuje wszystkie wyniki i tym samym sprawdzimy czy uda nam się wspólnie pobić zeszłoroczny rekord!

Poranne Wyjce - "Tłusty Czwartek"

Aby wczuć się w klimat tłustego święta, proponujemy odpalić najnowszy przebój Porannych Wyjców "Tłusty Czwartek". Tym razem Pierwsza Zmiana, w składzie Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec, wzięli się za hit "Słuchaj mała", a właściwie "Слышь, Малая". Dżaro i Hanza - to do nich należy oryginał, a jak poradzili sobie panowie z Pierwszej Zmiany z własną, tłustą wersją przeboju? "To jest świetne!", "No panowie, daliście czadu", "Mega wariaty, uwielbiam Was!" - piszą fani pod najnowszym hitem. Utwór do wysłuchania poniżej, a więcej o "Tłustym Czwartku" Porannych Wyjców przeczytacie tutaj.