Że też Dżaro i Hanza na to nie wpadli. „Słysz Małaja” w wykonaniu Porannych Wyjców VOX FM poleca się na tłusty czwartek

i

Autor: VOX FM Że też Dżaro i Hanza na to nie wpadli. „Słysz Małaja” w wykonaniu Porannych Wyjców VOX FM poleca się na tłusty czwartek

Że też Dżaro i Hanza na to nie wpadli. „Słysz Małaja” w wykonaniu Porannych Wyjców VOX FM poleca się na tłusty czwartek

2022-02-18 22:08

„Tłusty Czwartek” to najnowsze i zarazem najpyszniejsze dzieło Konrada, Pawelca i Norberta, czyli ekipy Pierwszej Zmiany VOX FM. Z okazji zbliżającego się święta obżartuchów, panowie jako Poranne Wyjce przygotowali kolejny kawałek. Tym razem wzięli się za hit „Słysz Małaja”- Dżaro i Hanza. Wyszło wyśmienicie. Zobacz wideo.

Nowe Poranne Wyjce czyli „Tłusty Czwartek” będą hitem ostatnich dni karnawału. Mimo, że dzieło Konrada, Norberta i Pawelca opowiada o obżarstwie jakiemu chętnie oddajemy się podczas tłustego czwartku, to ma działanie odchudzające. Ekipa Pierwszej Zmiany wyje tak, że można zgubić boczki od samego słuchania. Piosenka miała premierę 18 lutego w poranku VOX FM. Konrad, Norbert i Pawelec jak zawsze, w przypadku Porannych Wyjców, zaśpiewali na żywo, przy okazji zdradzili klika pomysłów na nadzienie pączków. Jak wyszło? Zobacz w wideo poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Poranne Wyjce i „Paranoia” po polsku czyli „Twoja Stara” znów się wkurza. Daria: „Żeby zaśpiewać tak publicznie, to trzeba mieć jaja"

Poranne Wyjce - Tłusty Czwartek

QUIZ. Czy poradziłbyś sobie w życiu na wsi? Mieszczuchy nie mają szans

Pytanie 1 z 8
Jak jest Twój wymarzony poranek?