disco polo

To z nimi Zenek Martyniuk zaśpiewa nowy hit disco polo! Ujawniamy nazwisko kolejnego wokalisty

2024-04-23 13:46

Już niebawem usłyszymy hit disco polo jakiego jeszcze nie było. Wszystko w ramach imprezy Roztańczony PGE Narodowy. Najbardziej znani artyści disco polo weszli do studia i tworzą gorący kawałek. W tym pojawi się m.in. Zenek Martyniuk, czyli "król disco polo". Jednak nie tylko on. Poznaliśmy nazwisko kolejnego wokalisty!

Zenek Martyniuk i wielkie gwiazdy - to będzie hit disco polo

Takie połączenie głosów musi zapewnić hit! Zenek Martyniuk oraz największe gwiazdy disco polo weszły ostatnio do studia nagraniowego, by stworzyć dla nas nową piosenkę disco polo. Sam numer będzie naprawdę nietypowy. Świat disco polo słyszał już bowiem o duetach. Takie tworzyli np. Piękni i Młodzi i Playboys czy DiscoBoys i Camasutra. Ale piosenka, w której pojawi się aż dziewięciu artystów - to nowość! Nic zatem dziwnego, że numer "Złoto" już teraz wzbudza duże emocje w sieci. Ostatnio na voxfm.pl informowaliśmy Was o tym, że w nowej piosence, której fragment pojawił się na profilu imprezy Roztańczony PGE Narodowy wystąpi się Zenek Martyniuk. Ujawniliśmy też skrywane do tej pory w tajemnicy nazwiska kolejnych 5 gwiazd. Dziś mamy kolejne!

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Miły Pan i Zenek Martyniuk w nowym numerze

Jak wiecie już z voxfm.pl w nowej piosence "Złoto" wystąpi Zenek Martyniuk. Oprócz niego 8 innych artystów. Ostatnio zdradziliśmy Wam, że w numerze pojawią się również Radek LiszewskiDefis, Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, Marcin Miller z Boys, a także zespół MiG. Artykuł na ten temat wzbudził ogromne emocje na naszym profilu na Facebooku. I to właśnie tam poznaliśmy również nazwisko kolejnej gwiazdy, która pojawi się w nowym hicie disco polo. Manager Grzegorz Zimecki ujawnił bowiem, że w numerze zaśpiewa również Miły Pan! Fani disco polo doskonale go znają. To autor takich hitów, jak "Królowa", "Małolatki" i "Tańczę tu". Tym samym lista gwiazd powoli nam się zapełnia. Tajemnicą pozostają jeszcze 2 osoby... Kto zaśpiewa nowy hit disco polo "Złoto"?