Tomasz Niecik: “Masz wilgotne usta” to jego najbardziej pikantna piosenka?

i

Autor: Screenshot Youtube/ TOMASZ NIECIK OFFICIAL Tomasz Niecik: “Masz wilgotne usta” to jego najbardziej pikantna piosenka?

Nowości disco polo

Tomasz Niecik znów zaskoczył słuchaczy. Ta nowość to jego najbardziej pikantna piosenka?

2023-08-28 23:32

Tomasz Niecik zaserwował fanom kolejną nowość, dowodząc tym samym, że wciąż jest w formie. “Masz wilgotne usta” to pikantny i nieco kontrowersyjny numer, doskonale wpisujący się w emploi wokalisty. Co jednak ciekawe – nie nagrał go sam…

Tomasz Niecik znów na topie? Autor słynnych “Czterech osiemnastek” i popularny disco polowiec ostatnio ma dobre flow i raczy swoich miłośników kolejnymi nowościami. Teraz nadszedł czas na coś dla koneserów tego bardziej niegrzecznego disco polo, których – jak się okazuje – wciąż nie brakuje. “Masz wilgotne usta” po zaledwie trzech dniach bytowania w sieci może pochwalić się youtubowym wynikiem 1,7 mln wyświetleń.

“Masz wilgotne usta” Tomasza Niecika z mocnym debiutem. Jeden ze słuchaczy znalazł nawiązanie do popularnego polskiego serialu

“Masz wilgotne usta” to jednak nie solowy numer Niecika. Piosenkarz nagrał go wspólnie z niejakim Zwariowanym Braderikem, czyli TikTokerem, dla którego jest to oficjalny muzyczny debiut. Ten duet okazał się dobrym pomysłem, na co wskazują pełne entuzjazmu komentarze słuchaczy.

- To jest mega dobre!❤ Dzięki😊

- Słucham cały czas i nie mogę przestać 🎉

- Braderek jaki glos , szok 🤩 fajnie Wam wyszło

- Piosenka jest naprawdę rewelacyjna

- Suuuuper hit na koniec lata💃🕺nóżka sama chodzi do tej nuty🙂

… piszą internauci.

Jeden z komentujących wychwycił tu ciekawe nawiązanie – chodzi o wers “Usta langusta trafiasz w moje gusta”.

- oj Panowie to klasyk z miodowych lat 😊 – napisał.

Tomasz Niecik nie omieszkał skomentować tego wpisu, w typowy dla siebie sposób obracając to w żart: tadzio pisał tekst – odpowiedział.

Z tymi pytaniami poradzą sobie tylko prawdziwi fani disco polo. Znasz odpowiedź na wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?
VOX: torebkowe skarby
Listen on Spreaker.