Top Girls

i

Autor: Instagram.com/zespoltopgirls Top Girls

TOP GIRLS na Twoim weselu! Zgłoś się do konkursu i wygraj Wesele Marzeń VOX FM!

2022-02-01 13:48

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego wiele młodych par chce, by było wyjątkowe. Młodzi prześcigają się w pomysłach, by zrobić wrażenie na gościach. A pomysłów jest mnóstwo: od drink barów, przez stoły wegańskie, prosecco vany i wyjątkowe występy artystów. Przy tym ostatnim zatrzymajmy się na chwilę - w VOX FM mamy propozycję nie do odrzucenia! Można wygrać występ zespołu TOP GIRLS na Twoim weselu!

Wesele Marzeń zajawka

i

Autor: Katarzyna Morawska-Tutkaj

TOP GIRLS zrobi show na Twoim weselu!

W tegorocznej edycji akcji Wesele Marzeń VOX FM do wygrania jest  koncert podczas wesela m.in. zespołu TOP GIRLS. To najpopularniejszy girlsband na polskiej scenie disco polo. Rozpoznacie go m.in. po takich przebojach jak "Nie jestem taka", "Zakochana" czy "Jakbyś mnie zechciał". Obecnie w jego skład wchodzą Justyna Lubas, Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura. Dziewczyny w nowym składzie Top Girls nagrały już ponad 20 nowych piosenek i nakręciły 5 teledysków. Mają spore doświadczenie koncertowe i z pewnością porwą Twoich gości do tańca i zrobią weselne show. Dlaczego warto powalczyć właśnie o ich występ na Twojej imprezie weselnej? Najlepiej niech przekonają same:

TOP GIRLS - Wesele Marzeń

Wesele Marzeń 2022. Co zrobić by TOP GIRLS zagrały na Twoim weselu?   

Jeżeli dziewczyny przekonały Was do zaproszenia ich na wesele - czas działać! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie "dlaczego na Twoim weselu ma wystąpić jedna z tych gwiazd?". Formularz jest dostępny TUTAJ. Ale uprzedzamy - warto się spieszyć. Zostało coraz mniej czasu! Finał akcji Wesele Marzeń już w piątek, 11.02.2022!

Top Girls

i

Autor: Instagram.com/zespoltopgirls Top Girls