Top Girls ,,Róże i różowe tulipany”. Nowość oczarowała fanów. Nowy skład lepszy niż poprzedni?

2021-09-18 17:26 AM.
Top Girls ,,Róże i różowe tulipany”. Nowość oczarowała fanów. Nowy skład lepszy niż poprzedni?
Autor: YouTube.com/ Disco Polo Lajf Top Girls ,,Róże i różowe tulipany”. Nowość oczarowała fanów. Nowy skład lepszy niż poprzedni?

,,Róże i różowe tulipany” to najnowszy utwór zespołu Top Girls. To już trzeci kawałek, który zespół wydał w nowym składzie. Fani przyznają, że zmiany personalne były strzałem w dziesiątkę. ,,Róże i różowe tulipany” zachwyciły internautów.

,,Róże i różowe tulipany” pierwszy raz publicznie można było usłyszeć w VOX FM. Zespół Top Girls  gościł w programie Pierwsza Zmiana. Teraz kawałek trafił do sieci. Fani początkowo sceptyczni i zszokowani zmianą składu  zespołu (6 września 2021 z grupy odeszły Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz, dołączyły Natalia Siemieniecka oraz Katarzyna Grabowska-Kupidura) po wysłuchaniu piosenki ,,Róże i różowe tulipany” przyznają, że to były zmiany na lepsze.

ZOBACZ TEŻ: Łobuzy bez cenzury i niezwykły duet z zespołem Topky. Zobacz Pierwsza Zmiana Show VOX FM [WIDEO]

- Muzyka sztos. Zmiana składu widać dobrze wam służy. Najbardziej to lubię róże

- Powiem tak jednemu zespołowi i drugiemu zmiana wyszła na dobre :) super !

- Na początku nie byłam przekonana do nowego składu, ale teraz uważam, że jest to zmiana na plus! - komentują internauci.

Tekst do piosenki ,,Róże i różowe tulipany” Top Girls napisały wokalistki: Katarzyna Blanka Grabowska-Kupidura, Justyna Lubas, Natalia Siemieniecka oraz Emil Łukasz Toczyski, który odpowiada także za muzykę.

Pierwsza Zmiana Show_odc1_zwiastun_2

QUIZ. Jak kończy się ten film? Przypomnij sobie 15 arcydzieł i zdobądź tytuł kinomana!

Pytanie 1 z 15
Która z części "Ojca Chrzestnego" kończy się sceną, gdy Michael Corleone siedzi w swojej posiadłości i wspomina rodzinne spotkanie sprzed lat?
Nasi Partnerzy polecają