Top Model 12 – Karla Gruszecka przesadziła? Widzowie są wściekli

i

Autor: Bartosz Krupa/materiały prasowe TVN Top Model 12 – Karla Gruszecka przesadziła? Widzowie są wściekli

Dramy

Top Model: styliska w ogniu krytyki. Widzowie na zostawili na niej suchej nitki

2023-11-06 17:58

Karla Gruszecka gościła w najnowszym odcinku Top Model, gdzie poproszona została – jak wszyscy goście specjalni – o swoje uwagi i ewentualną krytykę względem uczestników. Sęk jednak w tym, że wielu widzów uznało, iż stylistka przekroczyła pewne granice i zachowała się wprost skandalicznie. Co więcej, niektórzy upatrują w niej główną winowajczynię eliminacji swojego ulubionego uczestnika.

Top Model 12 znów zbiera cięgi. Tegoroczna edycja zapowiadała się na jedną z lepszych, ale coś po drodze poszło nie tak. Pojawiały się dramy dotyczące (a jakże) metamorfoz, szantażu emocjonalnego oraz żerowania na cudzym cierpieniu. Teraz, gdy ekipa ma wyjechać na Fashion Week, z programem pożegnała się aż dwójka uczestników i w sieci znów zawrzało.

Jurorzy wyeliminowali bowiem Martę i Tadeusza – Złoty Bilet i ulubieńca widzów. A, że chłopak miał lekką spinę z Karlą Gruszecką, która nie omieszkała go skrytykować na panelu, to właśnie ją internauci obarczyli winą, a jej zachowanie szeroko krytykują. Stylistka nie zostawiła tego oczywiście bez odpowiedzi.

CZYTAJ TAKŻE: Znany program Polsatu nie doczeka się kontynuacji?! Szokujące doniesienia

Top Model 12 – Karla Gruszecka przesadziła? Widzowie są wściekli

W social mediach wylała się fala krytyki. Komentujący twierdzą, że postawa styliski była nieprofesjonalna, nietaktowna i zwyczajnie podła.

- Ta stylistka cały czas miała tak wredna i niezadowolona minę, że to nie do pojęcia. Bardzo źle się zachowywała podczas sesji.

- Ta cala Karla to mega niemiła osoba. Zero uśmiechu, brak energii jakby robiła to za karę. Kompletnie nie nadaje się do pracy z młodymi ludźmi. Podcinanie skrzydeł jest wstrętne.

- Gruszecka to porażka tego odcinka. Tak negatywnej i naburmuszonej osoby nie powinno się zapraszać do tv show. Współczuję tym, którzy MUSZĄ z nią pracować.

… czytamy w komentarzach.

Widzowie komentowali nie tylko zdjęcia na profilu Top Model, ale także tym prywatnym Karli Gruszeckiej. Pod usuniętym już postem dotyczącym jej udziału w programie, stylistka odniosła się do kilku komentarzy. Napisała m.in.:

Jak można komuś napisać, że jest niedobrym człowiekiem? Zastawiają mnie intencje. Przez to, że wyraziłam swoją opinię, bo zostałam o to poproszona? – napisała z oburzeniem.

Jak można komuś napisać, że jest niedobrym człowiekiem? Zastawiają mnie intencje. Przez to, że wyraziłam swoją opinię, bo zostałam o to poproszona? – napisała z oburzeniem.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
Radek Liszewski & Kamil Kossakowski - Za Tobą pójdę jak na bal| Duety Jakich Świat Nie Słyszał VOXFM