„Pokora” – kiedy i której premiera nowego klipu Topky?

i

Autor: Screenshot Instagram/ topky_official „Pokora” – kiedy i której premiera nowego klipu Topky?

Disco polo

Topky ujawniają godzinę premiery wyczekiwanego klipu! Kiedy zobaczymy „Pokorę”?

2023-03-30 1:15

„Pokora” nadchodzi. Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska od dawna zapowiadają premierę nowego klipu, stale podsycając ekscytację fanów. Pierwsze zajawki spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem, a teraz poznaliśmy nie tylko datę, ale też godzinę premiery.

Już za chwilę, już za momencik. Fani Topky mają na co czekać – discopolowe wokalistki przygotowały bowiem dla nas coś ekstra. Szumnie zapowiadany klip do „Pokory” ma spore szanse stać się tegorocznym hitem, do którego będziemy balować podczas wakacyjnych imprez.

CZYTAJ TAKŻE: „Ona i on” w nowej, LEPSZEJ wersji? Przebój zespołu Weekend powrócił, a słuchacze… oczarowani

„Pokora” – kiedy i której premiera nowego klipu Topky?

„Pokora” to utwór, który opowiada o pewnych… brakach przedstawicieli płci „brzydkiej”, którym, mimo licznych zalet, często brakuje tytułowej cnoty. W klipie Paula i Angelika zaprezentują nam się w zupełnie nowym wydaniu (ich stroje wzbudziły szeroko komentowane porównania do Dody).

Jak właśnie ogłosiły dziewczyny – „Pokora” zadebiutuje już 6 kwietnia, o godzinie 17:00. Będzie to zatem ważny dzień dla miłośników disco polo – wtedy ukaże się również owoc współpracy Dawida Narożego i Soboty.

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX: torebkowe skarby