Topky zapraszają na scenę – co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Topky Topky zapraszają na scenę – co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Disco polo

Gratka dla fanów Topky Możecie wystąpić z dziewczynami podczas koncertu! Musicie zrobić tylko te dwie rzeczy

2023-07-13 21:02

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz promują swój najnowszy utwór, a dla fanów przygotowały nie lada niespodziankę – kto w końcu nie chciałby wystąpić na scenie u boku dziewczyn z Topky? Wyjaśniamy szczegóły konkursu.

Topky to młody, acz prężnie rozwijający się zespół disco polowy. Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska należały niegdyś do grupy Top Girls, ale ostatecznie postanowiły odejść i założyć własną działalność. Idzie im to świetnie, a każdy kolejny numer okazuje się hitem. Teraz dziewczyny nagrały kawałek z Ronniem Ferrarim pt. “Zatańcz ze mną”, który lada dzień osiągnie milion wyświetleń na YouTube.

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska piękniejsza niż księżniczka Disneya? Ta stylówka zachwyciła internautów

Topky zapraszają na scenę – co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Na InstaStories Topky pojawiła się nie lada gratka dla fanów. Wokalistki zorganizowały bowiem konkurs, w którym można wygrać… wspólny występ na scenie podczas jednego z koncertów zespołu. Zasady są proste – należy udostępnić na Instagramie link do oficjalnego klipu “Zatańcz ze mną”, a następnie skomentować go na YouTube, używając emotki w kolorze pomarańczowym. To co, z kim widzimy się na scenie?

Topky – koncerty. Gdzie dziewczyny wystąpią w lipcu?

Przed Paulą i Angeliką pracowity weekend. W piątek 14 lipca zagrają w Klubie Pod Palmą w Kleczewie, w sobotę w Bystrzycy Olawskiej, w niedzielę w Dziadkowicach, zaś 21 lipca zawitają do Łomży (klub Golden).

Rozpoznasz discopolowe klipy po zaledwie jednym kadrze? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 7
Z jakiego klipu pochodzi ten kadr?
disco polo quiz
VOX: torebkowe skarby