Tribbs

i

Autor: screen/Instagram @tribbs_music Tribbs będzie gościem Pierwszej Zmiany VOX FM! Kiedy słuchać? Czy zaśpiewa z Porannymi Wyjcami?

Tribbs będzie gościem Pierwszej Zmiany VOX FM! Kiedy słuchać? Czy zaśpiewa z Porannymi Wyjcami?

2022-06-30 13:49

Współpracował z największymi gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Współtworzył numer, który zwyciężył Eurowizję. Dziś porywa tłumy do tańca odświeżonymi przebojami z dawnych lat, a jego wersja "Zatańczysz ze mną jeszcze raz" podbija listy przebojów, parkiety oraz Internet. Tribbs będzie gościem Pierwszej Zmiany VOX FM w najbliższy piątek.

Tribbs "Zatańczysz ze mną jeszcze raz" przebojem lata?

Choć wakacje dopiero się rozpoczęły, to ten kawałek już ma szansę być najczęściej granym numerem tego lata. W chwili pisania tekstu "Zatańczysz ze mną jeszcze raz" od Tribbsa miał na YouTube blisko 25 milionów wyświetleń, a licznik wciąż bije! I choć numer podbił również serca słuchaczy VOX FM, to nie wszyscy podzielają ten zachwyt.

„Zatańczysz ze mną” ciągle #1 na karcie na czasie muzyka, 10 dni po wydaniu ?-Wiem, że duże liczby mają swoją cenę. Pierwszy raz od początku kariery spotkałem się z hejtem. Nie było to dla mnie nic zaskakującego. Wiem też, że jest to reakcja obronna na nieznane.Zmieniamy postrzeganie ludzi na temat DJ-ów i producentów. Jesteśmy artystami, gramy KONCERTY, tworzymy swoją muzykę. Dziękuję, że jesteście, a to dopiero początek ??

- napisał artysta pod jednym ze swoich postów na Instagramie.

CZYTAJ TAKŻE: Hit lata poszukiwany! Poznaj typy Pawelca na przebój wakacji 2022

MR. POLSKA x PORANNE WYJCE - ZŁOTE CZEREŚNIE

I właśnie o tym numerze na pewno porozmawia na antenie VOX FM z ekipą Pierwszej Zmiany. Nie zabraknie również pytań od słuchaczy oraz Porannych Wyjców. O czym tym razem zaśpiewają? I czy Tribbs dołączy do nich, a może postanowi wyjść ze studia jak Daria? Przekonacie się już jutro słuchając VOX FM. Tribbs pojawi się w Pierwszej Zmianie po godzinie 8:00.

CZYTAJ TAKŻE: Awantura w Pierwszej Zmianie VOX FM. Daria wyszła ze studia trzaskając drzwiami!

Sonda
Który z typów Pawelca zostanie hitem lata?