TVN zamknął swój znany kanał. Codziennie oglądały go tysiące osób

i

Autor: AKPA TVN zamknął swój znany kanał. Codziennie oglądały go tysiące osób

telewizja

TVN zamknął swój znany kanał. Codziennie oglądały go tysiące osób

2024-07-03 10:49

Ten kanał telewizyjny każdego dnia oglądało mnóstwo osób. Nic zresztą dziwnego. Można się było z niego sporo dowiedzieć. Jednak mimo dużego zainteresowania, TVN i tak podjął decyzję o tym, że kanał zamyka. Wielu widzów nie kryło smutku z tego powodu. Tym bardziej, że stacje telewizyjne zamyka się niecodziennie.

TVN stracił swój popularny kanał

Telewizja TVN nadaje od końcówki lat 90. To wtedy powstał główny kanał, który pokochali Polacy. Na antenie TVN można było oglądać takie hitowe produkcje, jak Big brotherRozmowy w toku czy Szymon Majewski Show. Z czasem telewizja zaczęła się jednak rozwijać i otwierać kolejne kanały. Tym samym powstały m.in. TVN7TVN Style czy TVN Turbo. Widzowie bardzo szybko polubili te stacje tematyczne. Mogli w nich bowiem zobaczyć swoje ulubione produkcje, które były wręcz skrojone na miarę. Tak też było w przypadku kanału TVN Meteo. To w tej stacji 24 godziny na dobę widzowie mogli obejrzeć prognozy pogody i dowiedzieć się, czy idąc do pracy trzeba wziąć parasol. Niespodziewanie wszystko się jednak nagle skończyło. Stacja została bowiem zamknięta. Wielu widzów mocno się zasmuciło.

Tatuaż | Pawelec robi robotę

Koniec TVN Meteo

Na antenie TVN Meteo nadawano prognozy pogody dla całej Polski, a nawet świata. W kanale prezentowano też inne ważne informacje, m.in. dotyczące smogu. Widzowie na TVN Meteo mogli oglądać swoich ulubionych prezenterów pogody, którzy pojawiali się również na innych antenach TVN. W 2015 roku podjęto decyzję o zmianie nazwy stacji na TVN Meteo Active. Wtedy w ramówce pojawiły się programy poświęcone aktywnemu trybowi życia, z których widzowie mogli się sporo dowiedzieć. Niespodziewanie pod koniec 2016 roku pojawiła się informacja o tym, że nadawca planuje zamknąć ten kanał, a w jego miejscu umieścić stację poświęconą ogrodnictwu i wnętrzarstwu - HGTV. Wszystko ziściło się w 2017 roku. Wtedy telewizyjna wersja TVN Meteo zniknęła, pozostawiając widzom jedynie wspomnienia.