Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Kiedy nowa edycja? Data i godzina premiery. Sprawdź, kiedy jest pierwszy odcinek

2023-02-04 11:15 AM.
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 – jurorzy. Kto będzie oceniał uczestników 18. edycji?
Autor: Facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023

Data i godzina premiery nowej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 2023 nareszcie ujawniona. Fani odliczają już dni, do starty wiosennej ramówki Polsatu. Bo właśnie wtedy będzie można obejrzeć 18 edycje popularnego show. Na scenie w muzyczno-charakteryzatorskim show zobaczymy miedzy innymi Krzysztofa Ibisza i Darię. Sprawdź, kiedy rusza „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 2023.

Kiedy Polsat ogłosił, że w wiosennej ramówce 2023 pojawi się program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” fani od razu zaczęli sprawdzać kiedy będzie można obejrzeć pierwszy odcinek 18. Edycji show. Jednak ta data, długo była owiana tajemnicą. Wcześniej poznaliśmy gwiazdy, które wystąpią w programie. Nie obyło się także bez z mian w składzie jurorskim i teamie prowadzących. Nowa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to pożegnanie z Katarzyną Skrzynecką, Michałem Wiśniewskim i Piotrem Gąsowskim. W 18.edycji pojawi się za to Maciej Rock i Paweł Domagała. Kiedy pierwszy odcinek?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Kiedy nowa edycja? Data i godzina premiery. Sprawdź, kiedy jest pierwszy odcinek?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 2023 startuje już w marcu. Widzowie będą mogli obejrzeć zmagania siedmiu gwiazd polskiej sceny. Wśród nich m.im. aktor Piotr Stramowski, prezenter Krzysztof Ibisz czy piosenkarka Daria. O tym, kto jeszcze wystąpi w 18. edycji piszemy tu. Pierwszy odcinek programu już w piątek, 3 marca o godzinie 20:00 w telewizji Polsat.

ZOBACZ TEŻ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 – jurorzy. Kto będzie oceniał uczestników 18. edycji?

Sonda
Będziesz ogladać Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023?
Wesele Marzeń z VOX FM | Skolim zagra dla wybranej pary
Nasi Partnerzy polecają