Wakacje Po Polsku z VOX FM

i

Autor: VOX FM Ekipa VOX FM rusza w wakacyjną trasę po Polsce

VOX FM rusza na "Wakacje Po Polsku"! Letnia akcja od 2 lipca na naszej antenie

2022-06-29 17:47

Morze, góry czy Mazury? To pytanie zadaje sobie każdy Polak planując wakacje w naszym pięknym kraju. Tych miejsc do odkrycia jest tak wiele, a decyzja często nie jest oczywista. Z pomocą przychodzimy my! Nasza ekipa co tydzień będzie odwiedzać inne turystyczne perełki kraju nad Wisłą i przybijać piątki z tymi, którzy tam wypoczywają.

Wakacje Po Polsku w VOX FM

Ledwo rozpakowaliśmy walizki po Najlepszych Koncertach Świata, a już zaczynamy pakowanie na kolejne wyjazdy! Wakacje 2022 oficjalnie rozpoczęły się w miniony piątek, dlatego ruch w letnich kurortach robi się coraz większy. I właśnie tam nie może zabraknąć naszej ekipy! Gdzie zawita w lecie radio VOX FM?

To zależy od naszej fantazji, ale chętnie wysłuchamy również Waszych głosów i sugestii. Nadmorskie plaże, górskie szlaki, Kraina Wielkich Jezior, malownicze Podlasie, a może Złoty Pociąg na Śląsku? Które z turystycznych atrakcji znajdą się na naszej trase? Przekonacie się już niebawem. Doskonale znana Wam z naszych mediów społecznościowych Marysia Pawłowska wraz z Kamilem Rutkowskim lub Konradem Piwowarskim wyruszy w trasę już w najbliższą sobotę (2 lipca). Gdzie zawitają? Przekonacie się już niedługo. Śledźcie uważnie naszą stronę www.voxfm.pl oraz media społecznościowe Facebook, Instagram oraz TikTok by być na bieżąco.

Wakacje po polsku – Mazury

Chcesz wiedzieć więcej i mądrze planować wydatki na energię elektryczną? Wejdź na www.LiczySieEnergia.pl i dowiedz się, jak obniżyć rachunki za prąd. 

Sonda
Gdzie najlepiej spędzić wakacje w Polsce?