W klipie ogień! Extazy z gorącą premierą disco polo na jesień 2022. „Maki i róże” przedpremierowo tylko w VOX FM

i

Autor: Instagram.com/zespolextazy_music W klipie ogień! Extazy z gorącą premierą disco polo na jesień 2022. „Maki i róże” przedpremierowo tylko w VOX FM

W klipie ogień! Extazy z gorącą premierą disco polo na jesień 2022. „Maki i róże” przedpremierowo tylko w VOX FM

2022-10-25 10:28

Wokalista disco polo zapowiada - „szykuje się gorąca premiera”. A wszystko wskazuje na to, że tak będzie dosłownie i w przenośni. Kamil Chludziński - Extazy, pokazał kadr z teledysku do najnowszej piosenki pod tytułem „Maki i róże”. Zanim piosenka trafi do sieci, będzie można jej posłuchać tylko w VOX FM. Kiedy?

Płonący bukiet róż w dłoniach wokalisty disco polo wygląda bardzo efektownie i wszystko wskazuje na to, że Kami Chludziński kolejny raz postawił na niesamowite efekty w teledysku. Najnowsza piosenka pod tytułem „Maki i róże” niebawem trafi do sieci a wraz z nią teledysk, w którym nie brakuje ognia. Podobnie zresztą, jak w samym utworze, który opowiada o gorącym uczuciu. Zanim fani obejrzą teledysk, kawałka będzie można posłuchać w radiu. Extazy „Maki i róże” przedpremierowo tylko w VOX FM, w środę, 26 października około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Extazy - „Nic mnie nie zatrzyma”. Koledzy z branży: „Grubo wyszło”

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?