Extazy - „Nic mnie nie zatrzyma”. Koledzy z branży: „Grubo wyszło”

i

Autor: Youtube.com/ Disco Polo Lajf Extazy - „Nic mnie nie zatrzyma”. Koledzy z branży: „Grubo wyszło”

Extazy - „Nic mnie nie zatrzyma”. Koledzy z branży: „Grubo wyszło”

2022-01-03 11:22

„Nic mnie nie zatrzyma” to najnowsza piosenka zespołu Extazy. Kamil Chludziński z ekipą oddał w ręce fanów imprezowy kawałek, który skradł serca internautów i kolegów z branży.

Wygląda na to, że Kamil Chludziński w 2022 roku postanowił sięgnąć po hit karnawału. Najnowsza piosenka zespołu Extazy pod tytułem „Nic mnie nie zatrzyma” ma wszystko to, co lubią fani muzyki tanecznej. Klip, w którym są piękne kobiety i szybkie samochody oraz porywające do tańca klubowe brzmienie. Pod wrażeniem nowości od Extazy są także inne zespoły z branży disco polo. „Elegancja!" - napisał Bayera. Wtóruje mu mu formacja Power Play - „Grubo to wyszło!!!! Mocne to”. Pod teledyskiem jest też mnóstwo komentarzy zachwyconych piosenką fanów.

ZOBACZ TEŻ: Szymmen - „Tańcz ze mną dziś do rana”. Debiutancki singiel podzielił internautów

- Super piosenka. Chce się słuchać bez przerwy. Pozdrawiam cały zespół.

- Wooow, piosenka to bomba. Szybko wpada do ucha i sama nóżka chodzi.

- Totalny sztos, super teledysk, oby mnie nic nie zatrzymało. Powodzenia na kolejne takie sztosy Kamil, trzymam kciuki - komentują internauci.

Zespól Extazy znany z takich utworów, jak np. „Noc taka czarna” czy „Tylko moja dziewczyna” zdjęcia do teledysku, do piosenki „Nic mnie nie zatrzyma” kręcił Warszawie i w Białymstoku. Utwór miał premierę w VOX FM 29 grudnia 2021 roku.

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytów?

Pytanie 1 z 5
Jacek Jelonek jest...