Wakacje Po Polsku z VOX FM: zobacz jak Marysia i Kamil bawili się na Mierzei Wiślanej [GALERIA i WIDEO]

2022-08-29 12:31

Przez całe wakacje 2022 byliśmy z Wami tam, gdzie wypoczywaliście na urlopach. Wakacje Po Polsku zaprowadziły ekipę VOX FM w najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w naszym pięknym kraju. Ostatnim przystankiem była Mierzeja Wiślana. Nie mogło zabraknąć wizyty na plaży w Stegnie.

VOX FM na plaży w Stegnie i nie tylko!

Po 9 tygodniach, tysiącach przejechanych kilometrów, po kilkudziesięciu godzinach spędzonych w samochodzie czas na WIELKI FINAŁ naszej trasy ‘Wakacje po polsku’. Wisienką na torcie naszej podróży została Mierzeja Wiślana. Jeżeli ktoś chciałby wiedzieć gdzie dokładnie byliśmy to… na plaży w Stegnie! W Stegnie na plaży byliśmy. Prowadziliśmy program ze Stegny, z Morza Bałtyckiego. Ale jaki program! Słońce, morze, piasek, ponad 30 stopni na termometrze, wspaniali ludzie wokół i MY: Marysia i Kamil. Poopalaliśmy się, porzucaliśmy freezbee, sprawdziliśmy jaka woda w Bałtyku – dla jasności: mokra i… ciepła, bo miała aż 21 stopni(!), a także zbudowaliśmy zamek z piasku.

CZYTAJ TAKŻE: Wakacje Po Polsku - Mierzeja Wiślana. Co warto zobaczyć? Gdzie zawita ekipa VOX FM? Top 7 atrakcji

Zakończenie akcji "Wakacje po polsku" – ekipa VOX FM na słonecznej Mierzei Wiślanej

No dobra – prawie – motywowaliśmy innych w budowaniu. Spotkaliśmy świetnych ludzi, z którymi nie tylko spędziliśmy znakomity czas, ale także którym rozdaliśmy nasze wakacyjne gadżety. Potwierdzamy, internety nie kłamią: Stegna jest super! Na plaży podobało nam się tak bardzo, że się zasiedzieliśmy… ale resztę Mierzei też zdążyliśmy zwiedzić. Piękniejszego zakończenia wakacji wymarzyć sobie nie mogliśmy! Naładowaliśmy się dobrą energią, której mamy nadzieję starczy na cały rok. Dziękujemy za obecność na trasie – zarówno na żywo, jak i przez głośniki i w social mediach – mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok!

CZYTAJ TAKŻE: Pojazdy elektryczne – jak i kiedy je ładować, by zmniejszyć wysokość rachunków za prąd?

Chcesz wiedzieć więcej i mądrze planować wydatki na energię elektryczną? Wejdź na www.LiczySieEnergia.pl i dowiedz się, jak obniżyć rachunki za prąd.