Wakacyjna Trasa Dwójki 2021- transmisja. Gdzie oglądać koncerty?

i

Autor: AKPA Wakacyjna Trasa Dwójki 2021

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021: o, której godzinie oglądać i kto wystąpi 4 lipca w Żywcu?

2021-07-04 15:01

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Żywcu już dziś. Koncert z przewaga gwiazd disco polo w niedzielę 4 lipca odbędzie się w żywieckim amfiteatrze. Huczna góralska biesiada rozpocznie się wieczorem. Kto wystąpi w Żywcu podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021? Prezentujemy listę artystów oraz godzinę transmisji Wakacyjnej Trasy Dwójki w Żywcu 4 lipca 2021!

Przed nami kolejny koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Tym razem gwiazdy zawitają do Żywca. Na publiczność i widzów przed telewizorami czeka spektakularna scenografia w postaci gigantycznego magnetofonu,  ogromne kasety, które posłużą za podesty oraz wirujące szpule oraz plejada gwiazd i muzyczne hity. Kto wystąpi w Żywcu podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021?

ZOBACZ TEŻ: Nagrał piosenkę z Mejk, będzie walczył w MMA. Don Vasyl stanie na ringu! Z kim się zmierzy?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Żywiec: kto wystąpi?

Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 w Żywcu wystąpią w większości gwiazdy disco polo takie, jak: Weekend, Classic czy Milano. Na scenie w Żywcu pojwiia się także: Sławomir, Pectus, Krywań, Odessa Band, Enej czy Kasia Moś. Będą też zagraniczni goście -  Alvaro Soler, hiszpańsko-niemiecki piosenkarz. Koncert w Żywcu poprowadzą Małgorzata Opczowska i Aleksander Sikora. Drugi duet prowadzących to Izabella Krzan i Norbi, którzy będą rozmawiać z wykonawcami za kulisami. O której godzinie i gdzie oglądać koncert Wakacyjna Trasa Dwójki w Żywcu?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Czy wiesz do czego służą te kobiece przedmioty?

Pytanie 1 z 9
Czym jest beautyblender?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Żywcu: gdzie i o której godzinie oglądać?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Żywcu jest zaplanowana na 4 lipca. Koncert w Żywieckim amfiteatrze położonym u stóp góry Grojec nad rzeką Koszarawą rozpocznie się o 20:40. Na widownię można było zdobyć bezpłatne wejściówki. Jednak, rozeszły się , jak ciepłe bułeczki.  Transmisję z Wakacyjnej Trasy Dwójki będzie można obejrzeć na żywo w TVP 2 w niedzielę o godz. 20:40.

Najlepszy Koncert Świata