Wakacyjna Trasa Dwójki Stężyca 2022 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki? [CENY]

i

Autor: AKPA Wakacyjna Trasa Dwójki Stężyca 2022 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki? [CENY]

Wakacyjna Trasa Dwójki Stężyca 2022 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki? [CENY]

2022-08-06 13:47

Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki w Stężycy 2022 mogą cieszyć się dużym zainteresowaniem osób, które chcą przed sceną bawić się w rytmie hitów serwowanych przez takie gwiazdy jak Boys, Łobuzy, czy Exaited. Czy wejściówki będą potrzebne? Jeśli tak, to gdzie je kupić i ile kosztują? Poznajcie najważniejsze szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Wakacyjna Trasa Dwójki Stężyca 2022 - bilety
  2. Bilety Wakacyjna Trasa Dwójki Stężyca 2022 - jak wejść?

Wakacyjna Trasa Dwójki Stężyca 2022 - bilety będą potrzebne, by dostać się na teren imprezy. Gdzie i po ile kupić bilety na koncert w Stężycy? Jakie są ceny? Te i inne pytania zadają sobie osoby, które chcą pojawić się przed sceną, by bawić się do hitów czołowych gwiazd disco. O tym, kto wystąpi na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Stężycy 2022 zrobiło się już bardzo głośno. Jedną z głównych gwiazd będzie Ottawan, czyli francuski zespół, który zasłynął nagrywając takie przeboje jak Hands Up, czy DISCO. Koncert pod hasłem Lato Muzyka Zabawa w TVP2 uświetni także wykonawczyni hymnu mistrzostw Europy w Polsce i Ukrainie, czyli Oceana. Niewątpliwie rozbuja wszystkich śpiewając swoje Endless Summer. Wakacyjna Trasa Dwójki 7.08.2022 to również występ zespołu Łobuzy, Boys, Exaited, czy Top Girls. Stężyca gorąco przywita również legendarnych muzyków z grupy Kombi oraz Czerwone Gitary! Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki Stężyca 2022?

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY. Kiedy, gdzie i kto wystąpi?

Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus - Niebezpieczna

Wakacyjna Trasa Dwójki Stężyca 2022 - bilety

Wakacyjna Trasa Dwójki Stężyca 7 sierpnia 2022 idealnie was zrelaksuje i naładujecie swoje akumulatory przed nowym tygodniem. Tym bardziej, że wydarzenie uświetnią wasze ulubione gwiazdy, które zaśpiewają największe hity ostatnich lat. Motywem przewodnim koncertu w Stężycy są bowiem: Hity wszechczasów. Jeśli jesteście na miejscu, to będzie to doskonała okazja, by spędzić czas w doborowym towarzystwie. Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki 2022 nie będą potrzebne. Wstęp na teren imprezy jest bezpłatny. Jak to zazwyczaj ma miejsce przy okazji koncertów warto pojawić się wcześniej, by stać bliżej sceny, a później ewentualnie pomachać rodzinie do kamery. 

Bilety Wakacyjna Trasa Dwójki Stężyca 2022 - jak wejść?

Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki Stężyca 2022 nie będą potrzebne, bo wstęp jest wolny. Impreza odbędzie się w Amfiteatrze przy ulicy Parkowej. Nadraduńskie Centrum Turystyczno Rekreacyjne w Stężycy to 9 hektarowy położony nad jeziorem Raduńskim, kompleks podzielony na strefy: rekreacyjną, sportową i turystyczną. Jest tam m.in. amfiteatr z miejscami dla widzów, labirynt edukacyjny dla dzieci, plac zabaw, punkt widokowy nad jeziorem z miejscami dla wędkarzy.

Disco Polo 2022 - koncerty. Kiedy i gdzie zagrają największe gwiazdy disco polo?

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - będziesz oglądać?