telewizja

Wiemy, kto wystąpi w Twoja twarz brzmi znajomo! Wielki transfer z TVN

2024-07-04 0:33

Twoja twarz brzmi znajomo już jesienią powróci do Polsatu z kolejną edycją. W wyjątkowym, rozśpiewanym show, jak zwykle nie zabraknie emocji. Spore zmiany czeka skład jurorski i prowadzących. Okazuje się, że zaskoczeń nie zabraknie też, jeśli chodzi o uczestników. Poznaliśmy oficjalną listę gwiazd nowego sezonu.

Twoja twarz brzmi znajomo 2024: uczestnicy

Wielkimi krokami zbliżamy się do nowego sezonu programu Twoja twarz brzmi znajomo. W tym widzów czekają niemałe zmiany. Te obejmą m.in. skład jurorski. Niedawno informowaliśmy o tym, że z formatem rozstaje się Robert Janowski, który najprawdopodobniej poprowadzi nową edycję show Jaka to melodia. Tego w składzie jurorskim mają zastąpić aż dwie osoby! To Stefano TerrazzinoJustyna Steczkowska. Zmiany obejmą też skład prowadzących. Jakiś czas temu o swoim odejściu z Polsatu poinformował Maciej Dowbor. A to oznacza, że nie zobaczymy go w nowej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Według nieoficjalnych doniesień w programie ma go zastąpić Agnieszka Hyży. Jak będzie w takim razie wyglądał skład uczestników? Kto wystąpi w nowej edycji Twoja twarz brzmi znajomo?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Uczestnicy nowej edycji Twoja twarz brzmi znajomo

Nowa edycja programu Twoja twarz brzmi znajomo zapowiada się naprawdę ciekawie. Jak sprawdzi się odświeżony skład prezenterów i jury? O tym dowiemy się już jesienią. Powoli znane są też nazwiska gwiazd, które będą śpiewały w show. Polsat oficjalnie ogłosił, że w nowym sezonie Twoja twarz brzmi znajomo wystąpi Patricia Kazadi, czyli gwiazda, która do tej pory była kojarzona raczej z TVN. To jednak nie koniec znanych nazwisk. Do listy uczestników Twoja twarz brzmi znajomo dotarł Super Express. Na tej oprócz Patricii Kazadii znaleźli się również: Aleksander SikoraJoanna Osyda, Barbara WypychReni Jusis, Bartek Wrona, Damian Kret czy Kuba Szyperski. Jak widać - na liście nie brakuje znanych nazwisk, ale i osób, które są nieco mniej znane. Jak sprawdzą się w Twoja twarz brzmi znajomo? O tym dowiemy się już jesienią.

Listen on Spreaker.