gwiazdy

Wielka gwiazda wróci do Polsatu?! Tego nikt się nie spodziewał

2024-06-29 23:36

Ostatnie miesiące na antenie Polsatu są dla widzów mocno zaskakujące. Co chwilę bowiem dowiadujemy się nowych informacji o gwiazdach stacji. Jedni rozstają się z popularnym kanałem, a inni do niego dołączają lub wracają. Ostatnio pojawiła się informacja o kolejnej znanej twarzy w słonecznej stacji. To niemałe zaskoczenie.

Powrót znanej gwiazdy do Polsatu?!

Jesienny sezon na antenie telewizji Polsat zapowiada się naprawdę gorąco. Wszystko wskazuje na to, że przed nami kolejna edycja programu Taniec z gwiazdami, w którym nie zabraknie najbardziej znanych celebrytów. Oprócz tego mocno zaskakujący może być nowy sezon programu Twoja twarz brzmi znajomo. Kilka tygodni temu decyzję o tym, że odchodzi ze stacji ogłosił bowiem Maciej Dowbor. Pożegnał się również Robert Janowski. Jakby tego było mało - Polsat szykuje się do wystartowania ze swoim programem, przypominającym formułą Pytanie na śniadanie czy Dzień dobry TVN. Mówi się, że pojawią się w nim gwiazdy, które odeszły z TVP. M.in. Katarzyna Cichopek czy Aleksander Sikora (choć on akurat w roli reportera). Zanosi się jednak na to, że to nie jedyna niespodzianka na antenie Polsatu jesienią.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Agnieszka Hyży ponownie w Polsacie

W Polsacie w najbliższym czasie czeka widzów sporo zmian. Wszyscy zastanawiają się czy nowe twarze odnajdą się na antenie. Okazuje się, że do stacji może wrócić też dobrze znana widzom prezenterka. A dokładniej - Agnieszka Hyży. Ta w Polsacie pojawiała się m.in. w produkcji Się kręci, prowadziła też Gwiezdny cyrkkulisy show Taniec z gwiazdami i wiele koncertów. Według doniesień shownews.pl już niebawem Agnieszka Hyży po czasie nieco mniejszej ilości pracy, jesienią może mieć pełne roboty. Mówi się bowiem o tym, że prezenterka zajmie miejsca Macieja Dowbora w programie Twoja twarz brzmi znajomoAgnieszka Hyży miałaby się również pojawić w nowym formacie Polsatu, który będzie przypominał Pytanie na śniadanie. Czy te informacje się potwierdzą? I czy prezenterka poradzi sobie w tych rolach? O tym przekonamy się niebawem.