Wojtek naprawdę to powiedział. Temat jego ubioru w „Farmie” zaskoczył widzów

2026-02-17 10:11

Ruszył już 5. sezon kultowego reality show "Farma" na antenie Polsatu. Jak zwykle Polacy w jednym z gospodarstw będą dbać nie tylko o zwierzęta, ale i również o zarobek z uzyskanej pracy. Jedna postać wywołała od razu falę dyskusji wśród widzów. Wojciech wprost powiedział, jak ważny jest dla niego ubiór. Jeden jego komentarz rozbawił internautów.

Farma

i

Autor: Polsat/ Materiały prasowe

Farma - na czym polega format? 

Program "Farma" to popularne reality show, które można oglądać na antenie Polsatu od 17 stycznia 2022 roku; jego koncepcja jest oparta na szwedzkim formacie "The Farm".

Uczestnicy, którzy zostali wyłonieni w castingu, muszą porzucić swoje nowoczesne życie i przenieść się do gospodarstwa rolnego. W tym miejscu, odizolowani od cywilizacji, żyją bez dostępu do prądu, bieżącej wody czy internetu. Ich codzienne zadania polegają na opiece nad zwierzętami, takimi jak krowy, kozy, gęsi i kury, a także na uprawianiu warzyw i owoców na własne potrzeby oraz wykonywaniu innych prac wiejskich. W każdym tygodniu jeden z uczestników jest eliminowany z programu. Głównym celem jest wygranie tytułu "Super Farmera", nagrody finansowej oraz statuetki "Złotych Wideł".

Wśród prowadzących program znajdują się siostry Krawczyńskie, popularnie nazywane siostrami ADiHD.

Wersja FB: Bandi zwycięzcą "Farma 4". Na co wyda nagrodę?

Wojtek w Farmie o garderobie. Będzie sprzątał oborę w eleganckiej koszuli 

Postać Wojtka już przy zapowiedzi uczestników wywołała spore dyskusje. Mężczyzna na co dzień pracuje jako stylista mody męskiej. Gdy wszedł na farmę wprost powiedział, że jego garderoba jest głównie elegancka. Jego wygląd wzbudził też zainteresowanie uczestników i niedowierzanie - Janusz śmiał się, że ktoś w garniturze nosi wodę. Nie wierzył w to, co widzi. A Wojtek postanowił iść o krok dalej. 

- Żeby pójść do obory, nie trzeba zakładać byle czego - powiedział Wojtek. 

Mężczyzna wprost zaznaczył, że można być zawsze stylowo i dobrze ubranym nawet karmiąc zwierzęta. Jego słowa wywołały sporą dyskusję w mediach społecznościowych. Internauci nie ukrywają tego, że oceniam go za całość jak się pokaże w działaniu. Na razie chętnie nosił wodę i wspomagał panie w kuchni. Ale komentarze mogą i tak bawić. 

  • Elegant. Ciekawie będzie popatrzeć jak w gajerze idzie obrządzać.
  • 😁 będzie stylista oborowy🤣
  • No a jak wygodnie mu będzie w tym gajerku 😅
  • Jeszcze trochę i będzie miał perfumy o zapachu krowiego łajna, idealnie się wpasuje w gajer
  • No tak, nie trzeba zakładać byle czego. Fakt. Tylko nie wiem, czy by mu dopłaty starczyły na pralnie 🤣
Quiz. My podajemy nazwisko, ty szukasz reality show
Pytanie 1 z 13
Manuela Michalak
Manuela Michalak dla ESKI. Zdradziła, dlaczego zniknęła z showbiznesu