Wokalistyki Top Girls pokazały najnowsze zdjęcie. Fani pytają: To nie tak miało być?

i

Autor: Instagram.com/zespoltopgirls Wokalistyki Top Girls pokazały najnowsze zdjęcie. Fani pytają: To nie tak miało być?

Wokalistki Top Girls pokazały najnowsze zdjęcie. Fani pytają: To nie tak miało być?

2023-02-16 19:30

Najnowsze zdjęcie wokalistek zespołu Top Girls, to dobra wiadomość dla fanów. Justyna, Kasia i Natalia ubrane w różowe kombinezony pozują na planie nowego teledysku. Fani pytają, czy niebawem usłyszą piosenką pod tytułem „To nie tak miało być”.

Top Girls przekazały fanom disco polo dobrą wiadomość. Niebawem światło dzienne ujrzy najnowsza piosenka Justyny, Kasi i Natalii. Wokalistki poinformowały w mediach społecznościowych, że skończyły nagrania do najnowszej piosenki. Pokazały także zdjęcie z planu.

Wokalistyki Top Girls pokazały najnowsze zdjęcie. Fani pytają: To nie tak miało być?

- Zakończyłyśmy zdjęcia do naszego najnowszego teledysku i z tej okazji mamy dla Was quiz. Dla pierwszych trzech osób, które odgadną kolejne słowo naszego refrenu mamy nagrody w postaci trzech singli. – „TO NIE TAK MIAŁO....dokończ"- napisały Top Girls na swoim FB.

Fani natychmiast ruszyli z odpowiedziami.

ZOBACZ TEŻ: Wokalistka disco polo zrobiła coś niesamowitego. Fani Iness poczuli się jak na sambodromie w Rio

- " To Nie Tak Miało Być "

- To nie tak miało być,mieliśmy razem przez życie iść,a ty rozmyśliłeś się,samą zostawiłeś mnie...

- Musi być

- miało być - zgadują internauci.

Na razie wokalistki Top Girls nie zdradzają tytułu piosenki ani nie podają konkretnej daty premiery. Wiemy jedynie, że piosenki będzie można posłuchać niebawem. Kiedy dokładnie, poinformujemy wkrótce na voxfm.pl.

'VOX: pączek za poprawną odpowiedź'