Wyspa Miłości powraca! Love Island 6 nowy sezon jeszcze w wakacje. Kiedy pierwszy odcinek?

i

Autor: screen/Instagram @loveislandwyspamilosci Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek Love Island: Wyspa Miłości 6?

Wyspa Miłości powraca! Love Island 6. nowy sezon jeszcze w wakacje. Kiedy pierwszy odcinek?

2022-08-09 15:23

Love Island: Wyspa Miłości wraca na antenę Polsatu! Przed nami sezon 6 tego popularnego programu randkowego. Nowa edycja i jej uczestnicy pojawią się jeszcze w wakacje. Kiedy odcinek 1 zostanie wyemitowany?

Nowa edycja Love Island: Wyspa Miłości

To już pewne! 6 sezon Love Island: Wyspa Miłości powróci na antenę Polsatu jeszcze w sierpniu 2022. To jeden z najpopularniejszych formatów randkowych w telewizji. Uczestnicy na kilka tygodni przenoszą całe swoje życie do pięknej willi, gdzie próbują znaleźć miłość i budować relacje. Nie brakuje niespodzianek od producentów. Od kilku sezonów stałym punktem programu jest Casa Amor czyli kontrolowany urlop od partnerów i partnerek na wyspie.

Na koniec sezonu na Wyspie Miłości pozostają najtrwalsze pary. Osoby, którym udało się zbudować relacje rywalizują z innymi w walce o finał. Na koniec jedna z par wybrana przez widzów w głosowaniu staje przed najtrudniejszą decyzją - miłość czy pieniądze. A te są niemałe, bo co sezon w kopercie do wzięcia było 100 000 złotych.

CZYTAJ TAKŻE: Które pary Love Island 5 przetrwały po programie? [GALERIA]

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM w Bieszczadach

Love Island: Wyspa Miłości - burzliwy 5. sezon

Ostatni z emitowanych sezonów programu "Love Island: Wyspa Miłości" był chyba najbardziej burzliwym w polskiej historii programu. Widzowie telewizji Polsat nie raz byli zaskakiwani przez produkcję np. nagłymi odejściami uczestników.

Również Casa Amor była w tym sezonie wyjątkowa. Zamiast 5 nowych uczestników do wyspiarek dołączyło pięciu znanych z poprzednich edycji umięśnionych przystojniaków. Zaskoczeniem dla widzów był na pewno fakt jak bardzo namieszał ten element programu, również w parach, które wydawały się najmocniejszymi w edycji.

CZYTAJ TAKŻE: Koncerty Łobuzów odwołane? Poważna kontuzja wokalisty! Fani: Wracaj do zdrowia

Love Island: Wyspa Miłości - kiedy startuje 6. sezon?

Do startu 6. edycji tak naprawdę można już odliczać dni! Szósty sezon randkowego show Polsatu wystartuje 29 sierpnia 2022 o godzinie 22:10 czyli tak, jak w poprzednich odslonach. Kiedy poznamy uczestników? Jaka będzie willa? Przekonamy się już niebawem. Śledźcie uważnie naszą stronę www.voxfm.pl by być na bieżąco!

Sonda
Której parze "Love Island: Wyspa miłości 5" kibicowałeś?