disco polo

Z Top Girls odchodzi znana wokalistka! To koniec zespołu?

2023-10-31 10:20

Takiej informacji fani disco polo się nie spodziewali! Po tym, jak kilka dni temu z formacji DiscoBoys odeszło dwóch członków, teraz dotarły do nas kolejne szokujące wiadomości. Tym razem do rozłamu doszło w zespole Top Girls. Z formacji odchodzi jedna z głównych twarzy grupy, która z Top Girls była związana od początku.

Justyna Lubas odchodzi z Top Girls

Ta informacja wstrząsnęła fanami disco polo! Po tym, jak w ostatnim czasie doszło do rozłamu w grupie DiscoBoys, teraz czeka nas opuszczenie innej, znanej grupy - Top Girls. Swoje odejście ogłosiła popularna wokalistka Justyna Lubas. To ona zakładała zespół wraz z Paulą Karpowicz i Angeliką Żmijewską. Dziewczyny stworzyły wspólnie mnóstwo hitów, które w sieci mają miliony wyświetleń. Trio zrobiło chociażby kawałek "Mleczko", który do dziś pamiętają wszyscy fani disco polo. W 2021 roku w zespole doszło jednak do rozpadu. Z formacji odeszły Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska, które stworzyły zespół Topky. Teraz, jak widać historia zatacza koło i z pierwotnego Top Girls została nam już tylko nazwa. Fani nie kryją zaskoczenia decyzją Justyny Lubas, bo nic na nią wcześniej nie wskazywało. Wokalistka wydała specjalne oświadczenie.

TOP GIRLS | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Justyna Lubas żegna się z Top Girls

Justyna Lubas z grupą Top Girls była związana od początku. Po odejściu Pauli i Angeliki do zespołu dołączyły Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura. Chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Co prawda wokalistki jakiś czas temu zdradziły VOX FM, że czasem w ich grupie dochodzi do kłótni, jednak wydawało się, że świetnie się dogadują. Niewykluczone, że nadal będą mieć kontakt. Justyna Lubas podziękowała swoim koleżankom i fanom w specjalnym oświadczeniu na swoim Instagramie.

Moi drodzy! Chciałabym podzielić się z Wami bardzo ważną informacją. Opuszczam szeregi Zespołu Top Girls, co za tym idzie, kończę współpracę z firmą fonograficzną Green Star. Taką decyzję podjęłam pół roku temu. Nie była to łatwa decyzja, ale dla mnie bardzo ważna. "CZAS NA ZMIANY". Zawsze czytam od Was wspaniałe wiadomości, że cieszy Was, jak ktoś się spełnia, rozwija, jak żyje w zgodzie z samym sobą i jak podąża za marzeniami .Ja właśnie to robię. Chcę podziękować Katarzynie i Natalii za 2 lata wspólnej pracy oraz firmie Green Star za 8 lat współpracy i wiele wspomnień, które z pewnością utkwią w mojej głowie. Najbardziej dziękuję Wam, moi wspaniali Fani. Jakby nie Wy, mnie by tutaj nie było. To dla Was oddałam całe moje muzyczne serce Pamiętajcie: Ja zawsze będę śpiewać w waszych sercach. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną a ja postaram się Was mile zaskoczyć:)Do zobaczenia na koncertach:) Całuję, Justyna.

- czytamy w oświadczeniu, które pojawiło się na profilu Justyny Lubas.

W komentarzach możemy przeczytać liczne słowa wsparcia ze strony fanów. Ci życzą Justynie powodzenia. Gdzie teraz będziemy mogli zobaczyć (byłą już) wokalistkę zespołu Top Girls? Czy postawi na karierę solową? A może stworzy wspólnie zespół np. z byłymi członkami DiscoBoys? Niezależnie, gdzie się pojawi - trzymamy za nią kciuki!

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

Pytanie 1 z 6
“Próbuj przekonać mnie czynami, nie chcę słów’
Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu