Paula Nowotniak z grupy Enjoy

i

Autor: screen/Instagram @paula_wozniak_enjoy_official Piękna wokalistka disco polo jest bardzo aktywna na Instagramie

"Zaczęliśmy najgorszy etap w naszym życiu..." Paula z grupy Enjoy prosi fanów o pomoc i dobre rady

2022-09-26 13:37

Zespół Enjoy to jedna z najpopularniejszych formacji młodego pokolenia disco polo. Nie jest tajemnicą, że prywatnie Paulina i Jarek od dawna są parą, a w czerwcu tego roku zawarli związek małżeński. Wokalistka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a tym razem poprosiła fanów o pomoc. O co chodzi?

Paula i Jarek Nowotniakowie to jedna z najsympatyczniejszych par w świecie disco polo. Zgrany duet tworzą zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym. Są również bardzo aktywni w mediach społecznościowych, szczególnie Paula, która bardzo często wrzuca zarówno zdjęcia jak i opowieści na swoim Instagramie. Tym razem jej story zaczęło się dramatycznie.

CZYTAJ TAKŻE: Ślub w popularnym zespole disco polo! Para muzyków powiedziała sobie sakramentalne TAK

Zaczęliśmy najgorszy etap w naszym życiu, czyli... wykańczamy się! I z tego też powodu mam do Was ogromną prośbę. Wiadomo - co kilka tysięcy głów to nie jedna. Chciałabym od Was usłyszeć jakieś propozycje fajne, polecajki i niepolecajki, jakie błędy popełniliście? Może będę w stanie coś wykorzystać.

Przypomnijmy - w marcu tego roku para pochwaliła się zamkniętym stanem surowym budowanego przez siebie domu, a w czerwcu powiedzieli sobie sakramentalne tak. Jak widać czas na kolejny etap, czyli wicie wspólnego gniazdka. Trzymamy kciuki za szybkie i sprawne wykończenie!

VOX FM – Jazda do roboty 2022
Zaczęliśmy najgorszy etap w naszym życiu...

i

Autor: screen/Instagram @paula_wozniak_enjoy_official Paula z grupy Enjoy prosi fanów o pomoc i dobre rady

Najpiękniejsze pary w świecie disco polo! Zobacz kto tworzy zgrany duet nie tylko na scenie

Sonda
Kto jest Najbardziej Roztańczonym Artystą 2022?