Top Girls

i

Autor: Akpa Top Girls

Zapowiada się gorący wrzesień: Trzy nowości od Top Girls!

2021-08-02 11:36

Zespól Top Girls odkrył karty. Angelika, Paula i Justyna zapowiadają nowości. Niebawem do fanów trafią aż trzy nowe teledyski! A to nie koniec niespodzianek. Co jeszcze przygotowały dziewczyny z Top Girls?

Top Girls to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo, który na swoim koncie ma takie kawałki jak: „Mleczko”, „Co w sercu masz” czy “Jakbyś mnie zechciał”. Ostatni utwór pod tytułem Taniec to rozmowa” dziewczyny wydały w marcu, od tego czasu fani czekają na nowe utwory. Top Girls mają znakomitą wiadomość, już niebawem ukażą się trzy nowe teledyski i  w ciągu niecałych dwóch tygodni!

ZOBACZ TEŻ: B-Qll zdobył podwójne złoto!

Kochani we wrześniu jak przystało na popularne obecnie słowa #nowy ład …też dosięgnie zespołu Top Girls. Czeka Was bardzo wiele niespodzianek. Między innymi 3 nowe teledyski które ukażą się w ciągu 12 dni !!! Oprócz tego pewna ciekawa formuła która zadowoli zapewne prawdziwych fanów. Oj będzie się działo !!! - czytamy na FB Top Girls.

Przypomnijmy, że w tym roku ukaże się także płyta Top Girls. Paula, Angelika i Justyna z pewnością niebawem zdradza więcej szczególów.

Top Girls - piosenki – jak dobrze je znasz? Zdobądź przynajmniej 8/10 albo nawet nie szykuj się na koncert

Pytanie 1 z 10
Piosenka „Mleczko” to niekwestionowany hit „Topek”. Jakiej muzyki słuchała bohaterka utworu?
Poranne Wyjce - "Pod osłona nocy"