Zapowiada się kolejna nowości disco polo. „Mam Cię na oku” zespołu 4Ever rozbuja każdy parkiet?

i

Autor: facebook.com/4EVER Zapowiada się kolejna nowości disco polo. „Mam Cię na oku” zespołu 4Ever rozbuja każdy parkiet?

Zapowiada się kolejna nowości disco polo. „Mam Cię na oku” zespołu 4Ever rozbuja każdy parkiet?

2022-11-02 11:30

„Mam Cię na oku” to najnowsza propozycja zespołu 4EVER. Zespół disco polo długo kazał czekać swoim fanom na nowość ale już nie długo teledysk trafi do sieci. Kawałek, który łatwo wpada w ucho jako pierwsi poznają słuchacze VOX FM. Kiedy?

Zespól 4EVER znany jest fanom disco polo z takich utworów, jak m.in. „Wyspa zwana samotnością”, „Sprzedaje miłość” czy „Dziurawe jeansy”. Grupa, której liderem, wokalistą i założycielem jest Rafał Woźniewski powstała w Białymstoku w 2002 roku. Zespół zadebiutował piosenką „Kochanków Miałaś Wielu". Lada dzień do sieci trafi długo wyczekiwana nowość pod tytułem „Mam Cię na oku”. Wcześniej piosenki będzie można posłuchać w radiu. 4EVER „Mam Cię na oku” przedpremierowo tylko w VOX FM we wtorek, 8 listopada około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Camasutra porówna do Rihanny. Wokalistka disco polo wygląda obłędnie w najnowszym teledysku. Wiemy kiedy premiera „Powiedz mi”

Radek z zespołu Weekend śpiewa "O Tobie kochana" formacji Milano - tylko w VOX FM