Camasutra porówna do Rihanny. Wokalistka disco polo wygląda obłędnie w najnowszym teledysku. Wiemy, kiedy premiera „Powiedz mi”

2022-11-02 10:12 AM.
Camasutra porówna do Rihanny. Wokalistka disco polo wygląda obłędnie w najnowszym teledysku.  Wiemy kiedy premiera „Powiedz mi”
Autor: facebook.com/PNmedia Camasutra porówna do Rihanny. Wokalistka disco polo wygląda obłędnie w najnowszym teledysku. Wiemy kiedy premiera „Powiedz mi”

Najnowsze zdjęcia Małgorzaty Główki wywołały zachwyt fanów wokalistki disco polo. Camasutra podzieliła się kadrami z teledysku do najnowszej piosenki pod tytułem „Powiedz mi”. Fanka porównała polską piosenkarkę do Rhianny. Kiedy będzie można zobaczyć teledysk i posłuchać nowości?

Camasutra nagrała teledysk do najnowszej piosenki pod tytułem „Powiedz mi”. Romantyczny kawałek disco polo lada dzień ujrzy światło dzienne. Na razie do sieci trafiło kilka zdjęć z planu teledysku, za który odpowiada dobrze znana firma – PNmedia. Jedna z fanek zwróciła uwagę, że fotki wyglądają jak kadry z teledysków barbadoskiej piosenkarki. Czy Małgorzata Główka będzie lśnić jak  „Diomnds" Rihanny? To się okaże niebawem. Premiera klipu we wtorek, 8 listopada. Fani nie mogą się już doczekać. Tym bardziej, że ostatnie utwory Camasutry – np. „Kto jeśli nie Ty” czy „Poczuj bicie serca” w duecie z Rodrigo Massa - zrobiły furorę w internecie. Zanim piosenka trafi do sieci będzie można jej posłuchać przedpremierowo tylko w VOX FM, w poniedziałek, 7 listopada około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Seksapil Camasutry rozpala zmysły. Najnowsze zdjęcia gwiazdy disco polo zachwycają: "Pani jest zjawiskowa, po prostu kobieta z klasą"

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Gdynia 2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany