Kuba Urbański z Playboys podzielił się radosną nowiną! To wyjątkowy czas w jego życiu

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Zbliża się ważny dzień w życiu Kuby Urbańskiego z Playboys. Czekał na niego od dawna!

2023-10-17 13:57

Na taki dzień, jak ten, który przed Kubą Urbańskim z zespołu Playboys czeka się kilka lat. Już niebawem muzyk będzie miał wielki powód do świętowania. A wszystko za sprawą wyjątkowej rocznicy, która wypada w tym roku w jego życiu. Korki od szampanów pójdą w ruch już w najbliższą sobotę. I Kuba nie będzie świętował sam.

Kuba Urbański obchodzi wyjątkową rocznicę

Na taki dzień, jak ten, który przed Kubą Urbańskim z zespołu Playboys czeka się długo. I kosztuje to też sporo pracy. Ten wokalista stworzył bowiem w czasie swojej kariery mnóstwo hitów, które pokochali jego fani. To chociażby numery "Ja w to nie wierzę", "Tylko ty" i "Lejde". Wszystkie te kawałki zebrały w sieci wielomilionowe wyświetlenia. Zespół Playboys nie narzeka też na brak propozycji koncertowych. Formacja występuje w całej Polsce, a niedawno Kuba odpoczywał po wypchanym po brzegi kalendarzu wakacyjnych występów. Teraz przyszedł czas na kolejny niezwykle ważny czas w jego życiu. Piosenkarz świętuje bowiem w tym roku 10-lecie zespołu. I nie zrobi tego byle jak. Autor numeru "Król", jak na króla przystało zapowiedział już wielki koncert, podczas którego nie zabraknie zabawy.

KUBA URBAŃSKI - PLAYBOYS | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Playboys świętuje 10-lecie

10 lat działalności na polskiej scenie muzycznej to nie byle jaka rocznica. Niejeden zespół może o takiej pomarzyć. Wiele formacji pojawia się bowiem na chwilę, a potem bardzo szybko znika z rynku. To nie grozi jednak zespołowi Playboys, który cały czas zachwyca nas swoimi brzmieniami i tworzy hit za hitem. Przez ten czas formacja stworzyła mnóstwo znakomitych numerów, które będzie można przypomnieć sobie podczas specjalnego koncertu z okazji 10-lecia. Ten odbędzie się już w sobotę 21 października w Radomskim Centrum Sportu. Podczas jubileuszu Playboys usłyszymy jednak nie tylko ten zespół. Na scenie pojawią się bowiem goście. Wraz z Kubą Urbańskim wystąpią m.in. Boys, Classic, Piękni i Młodzi, Defis, Miłypan, Topky i Szpilki. Podczas takiego świętowania na pewno nie zabraknie dobrej zabawy. A zespołowi Playboys życzymy wszystkiego najlepszego i kolejnych lat na polskiej scenie muzycznej!