disco polo

Zenek Martyniuk nie wspomoże chorych dzieci? Jasno wypowiedział się o koncertach charytatywnych

2023-10-17 15:26

Zenek Martyniuk to bez wątpienia najbardziej znany gwiazdor disco polo w Polsce. Ta popularność sprawia, że wiele osób prosi muzyka o pomoc w trudnych, życiowych sytuacjach. Także w przypadku np. potrzeby zebrania pieniędzy w chorobie. Czy można wtedy liczyć na pomoc lidera zespołu Akcent? Okazuje się, że nie zawsze...

Zenek Martyniuk krótko o koncertach charytatywnych

Kiedy w życiu człowieka pojawia się jakaś tragedia, chwyta się wszystkich możliwych kół ratunkowych. Choroba dziecka albo np. pożar mieszkania sprawia, że ludzie często proszą o pomoc każdego. Organizowane są różnego rodzaju zbiórki w Internecie, akcje w miastach, a także specjalne wydarzenia. W ich wsparciu finansowym lub w nagłośnieniu danego eventu pomocne są chociażby gwiazdy. Te z uwagi na liczne prośby, które dostają nie są jednak w stanie udostępniać każdej zbiórki charytatywnej na swoim profilu. Czasem się to jednak zdarza. Inne znane osoby przekazują różnego rodzaju fanty na licytacje, a czasami nawet występują za darmo na specjalnych koncertach albo innych imprezach charytatywnych. Co o tego typu aktywnościach uważa Zenek Martyniuk? Król disco polo jasno wypowiedział się na ten temat.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Zenek Martyniuk nie gra na koncertach charytatywnych?

Wystąpienie na wszystkich koncertach charytatywnych w kraju przez duże gwiazdy raczej wydaje się niemożliwe. Poza wspieraniem innych, znani wokaliści mają też bowiem inne zobowiązania, a niejednokrotnie ich kalendarze wypchane są po brzegi. W dodatku są to określone koszty. Nt. występów charytatywnych wypowiedział się gwiazdor formacji Akcent - Zenek Martyniuk. Autor hitu "Przez twe oczy zielone" w rozmowie z Rewią przyznał, że nie gra charytatywnie. Jak wskazał - jest niezwykle wrażliwy na ludzką krzywdę, szczególnie, gdy dotyka ona dzieci, jednak nie zawsze jest możliwość zagrania dla nich koncertu, który ma wspomóc np. zbiórkę. A chodzi przede wszystkim o pieniądze. Jak wskazał gwiazdor disco polo - nie zawsze można zagrać taki koncert ze względu na koszty. Zapewne chodzi tu chociażby o kwotę, która potrzebna byłaby na dojazd do danej miejscowości. Jednak sam Zenek dokładnie tego nie doprecyzował.

Jak dobrze znasz piosenki Zenka Martyniuka?

Pytanie 1 z 8
Ludzie mówią do mnie przestań martwić się...
Listen on Spreaker.