Instagram.com/ Marcin B-QLL Niewiadomski

i

Autor: Instagram.com/ Marcin B-QLL Niewiadomski

Zespół B-QLL świętuje podwójnie! W Walentynki obchodzi 12. urodziny!

2022-02-14 13:12

Szykuje się podwójne świętowanie! Zespół B-QLL obchodzi dzisiaj nie tylko Walentynki, ale także dwunaste urodziny! Grupa znana m.in. z takich hitów jak "Tak, tak, żono moja" czy "Zabawa (Everybody Pomarańcze)" z tej okazji szykuje coś ekstra! Czy fani mogą spodziewać się muzycznej nowości? Sprawdźcie!

Data 14 lutego w kalendarzu może być wyjątkowa pod wieloma względami. Przede wszystkim 14 lutego, obchodzimy Dzień Zakochanych, bliżej znany jako Walentynki. Jednak są i tacy, którzy mają dodatkowy powód do świętowania. Bowiem 12 lat temu, właśnie 14 lutego, powstał zespół B-QLL! Grupa znana m.in. z takich hitów jak "Tak, tak, żono moja", "Za każdy dotyk", "Zabawa (Everybody Pomarańcze)" czy "Miasto Nocą", dokładnie dzisiaj obchodzi 12. urodziny!

B-QLL: "Lata lecą, a my się nic nie zmieniamy"

"14 lutego to nie tylko Dzień Zakochanych" - powiedział na Instagramie do swoich fanów Marcin Niewiadomski z grupy B-QLL. "Dziś są nasze 12 urodziny! Lata lecą, a my się nic nie zmieniamy" - emocjonował się gwiazdor. Przy okazji podzielił się z obserwatorami świetną informacją! "Mam dla Was niespodziankę w postaci najnowszej piosenki B-QLL!" - ekscytował się Marcin i zapowiedział, że niebawem odbędzie się także premiera najnowszego teledysku!

Pozostaje nam czekać z niecierpliwością na dodatkowe informacje na temat najnowszej piosenki teledysku. A samym jubilatom życzymy wszystkiego co najlepsze! Świetnych kawałków, wspaniałych fanów, mnóstwa koncertów, a przy okazji dzisiejszego drugiego święta - dużo, dużo miłości!

PORANNE_WYJCE - STARA TWOJA [DARIA - PARANOIA PARODIA]