Zespół disco polo sprawi, że ta piosenka będzie ulubioną przez internautów? Fani Power Play mówią jasno

i

Autor: Instagram.com/sylwek_powerplay Zespół disco polo sprawi, że ta piosenka będzie ulubioną przez internautów? Fani Power Play mówią jasno

Zespół disco polo sprawi, że ta piosenka będzie ulubioną przez internautów? Fani Power Play mówią jasno

2022-12-12 13:28

To będzie mocny koniec roku w disco polo. Zapowiada się gorąca premiera. Zespół Power Play zaprezentował fragment kolejnej nowości w tym roku. Fani nie mogą doczekać się już całości piosenki pod tytułem „Pędzę do Ciebie”. Internauci wieszcza hit i już wiedzą, że ten kawałek będzie jednym z ulubionych. Kiedy premiera?

Zespół Power Play długo kazał czekać fanom na nowość. Ale fragment teledysku do piosenki „Pędzę do Ciebie” już zrobił furorę w Internecie: - „Coś czuje, że to będzie moja ulubiona piosenka”, „Będzie hit”, „Już nie mogę się doczekać” – komentują fani. Po premierze ostatniego kawałka pod tytułem „Umówieni na 9.” zachwyceni internauci uznali, że Sylwek Gazda i Power Play wracają na scenę disco polo w starym dobrym stylu. Skoczna piosenka z chwytliwym tekstem i refrenem, który zostaje w głowie na długo miała premierę w VOX FM. Tak będzie i tym razem. Nowość „Pędzę do Ciebie” w całości, razem z teledyskiem trafi do sieci 15 grudnia. Wcześniej kawałka będzie można posłuchać tylko w VOX FM, w środę, 14 grudnia około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Topky i Miły Pan znowu razem. Fani gwiazd disco polo są podzieleni

Sonda
Czekasz na nową piosenkę Power Play?
Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM